Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Konya’dan Barış Pınarı kahramanlarımıza tam destek

Selçuklu Belediye Meclisi, özel gündem çağrısıyla olağanüstü toplanarak Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye’de yürüttüğü Barış Pınarı Harekâtı’na yayınladığı bildiriyle tam destek verdi.

Konya’dan Barış Pınarı kahramanlarımıza tam destek

Selçuklu Belediye Meclisi, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’de gerçekleştirdiği Barış Pınarı Harekâtına destek olmak, Türk Milleti olarak milli birlik ve beraberlik duruşumuzu güçlendirmek amacıyla özel gündem çağrısıyla toplandı. Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı başkanlığında özel gündem çağrısıyla toplanan meclis üyeleri, kahraman ordumuza destek verdi.

Belediye meclis salonunda meclis üyelerinin tamamının katılımıyla gerçekleşen özel gündem toplantısında hazırlanan bildiri Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı tarafından okunarak meclis üyelerinin oylarıyla kabul edildi. Bildirinin okunmasının ardından Suriye’de görev yapan kahraman ordumuzun muzafferiyeti için dua edildi.

Aynı şekilde Karatay Belediye Meclisi, Suriye sınırında terör örgütlerine yönelik başarıyla devam eden Barış Pınarı Harekâtı’na destek bildirisi yayınladı.

KANIMIZIN SON DAMLASINA KADAR

Barış Pınarı Harekâtı’na tam destek verdiklerinin altı çizilen açıklamada “Karatay Belediye Meclisi olarak ülkemizin ve kahraman askerimizin yanında olduğumuzu bildiriyoruz. Bu vesileyle harekâtta şehadet şerbeti içen Konyalı şehidimiz Yunus Mermer’i ve tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyoruz. Konya’mız; sonuna kadar vatanımız, milletimiz ve kahraman Mehmetçiğimizin yanındadır” ifadelerine yer verildi.