Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Küçükçekmece’deki sapık yakalandı

Küçükçekmece’deki sapık yakalandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Küçükçekmece’de 5 yaşındaki çocuğa yönelik cinsel saldırının failinin yakalandığını açıkladı. “Failin yakalandığı bilgisi bende var” ifadelerini kullanan Soylu, valiliğin bu konuda açıklama yapacağını da söyledi.

ÇOCUĞUN SAĞLIK DURUMU İYİ

Cinsel istismara maruz kalan çocuğun sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Soylu “Dün Vali bey, kaymakam bey, emniyet müdürü ve eşleri aileyi ziyaret ettiler. Ben de o esnada baba ile telefonla görüştüm. Hem geçmiş olsun dileklerimi ilettim hem bu işin peşinde olacağımızı, faili muhakkak yakalayacağımızı söyledim. Şükürler olsun. Arkadaşlar açıklama yapmamışlarsa yapacaklardır, ilgili failin yakalandığı bilgisi bende var” ifadelerini kullandı. 

“TOPLUMSAL AHLAKIMIZA UYGUN DEĞİL”

“Bu tip meselelere yönelik hem tavrımız hem mücadelemiz bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da devam edecektir” diyen Soylu sözlerini şöyle tamamladı: “Olay başlı başına hem medeniyetimize hem bizim toplumsal ahlakımıza bakışımıza uygun değildir. Maalesef toplumca kınadığımız nefret ettiğimiz bu tip işlerle karşı karşıya kalıyoruz. Bunlarla ilgili de arkadaşlarımız gerekli tüm takibatı yapıyorlar.”

ZANLILAR İKİ KİŞİ OLABİLİR!

Bu arada İstanbul Emniyet Müdürlüğü, olayı araştırması için 50 kişilik özel bir ekip oluşturdu. Ekip, başvurduğu mahalle sakinlerinin ifadeleri doğrultusunda zanlıların 2 kişi olabileceği sonucuna ulaştı.

Bölgedeki deliller toplanırken mahalle sakinleri tarafından bulunan bir cep telefonunun da polise teslim edildiği belirtildi. Telefonun şüphelilerden birine ait olma ihtimali araştırılıyor.

Öte yandan çevredeki tüm MOBESE ve güvenlik kameraları da mercek altında. Pazartesi gününden bu yana emniyet güçleri toplanan görüntüleri saniye saniye inceliyor.

Bu bir son dakika haberidir. Ayrıntılar güncellenecektir. Günün diğer gelişmeleri için dirilispostasi.com’u takip edin.