Son Dakika

Küçükkaya 'iki şartım var' dedi

Pazar günü Binali Yıldırım-Ekrem İmamoğlu arasında gerçekleştirilecek canlı yayın programının moderatörlüğünü üstlenmesi beklenen İsmail Küçükkaya bunun için iki şartı olduğunu ifade etti.
Küçükkaya 'iki şartım var' dedi

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediyesi yenileme seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın adayı Binali Yıldırım ile Millet İttifakı'nın adayı Ekrem İmamoğlu arasında pazar günü düzenlenecek ortak canlı yayın programını İsmail Küçükkaya'nın yönetmesi bekleniyor.

Bu kapsamda Küçükkaya, modaretörlük görevini üstlenmesi durumunda iki şartı olduğunu belirtti. 

Küçükkaya 'iki şartım var' dedi

Küçükkaya, “Bana bu teklif geldiğinde bir-iki şartım olacak dedim. Herhangi adaydan birisi benim adımı söylerse çıkamam. Mesela sadece Ekrem İmamoğlu söylerse veya sadece Binali Yıldırım adımı söylerse ben onu kabul etmem. İki adayın da benim bu programı sunmamı istemesi gerekir. Yine iki partinin de benim için onay vermesi gerekir. Bu şartlar gerçekleşirse o zaman görevi kabul ederim dedim” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.