Son Dakika

"Kur atağına millet mukavemeti"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, ABD'nin Türkiye'ye yönelik dolar operasyonunu değerlendirdi. Ünal, "Bu kur atağı, bir millet mukavemetiyle birlikte bertaraf edildi." dedi.
"Kur atağına millet mukavemeti"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Kahramanmaraş Valiliği önünde düzenlenen bayramlaşma töreninin ardından, ABD'nin Türkiye'ye yönelik dolar operasyonunu değerlendirdi. Kur atağının hem yeni hükümet sisteminin ne kadar iyi çalıştığının bir göstergesi olduğunu hem de ekonominin tek bir çatı altında toplanmasının sonuçlarını görmemiz açısından son derece önemli olduğunu dile getirirek "Hazine ve maliyeden sorumlu bakanımızın, Sayın Cumhurbaşkanımızın kararlılığı ve yüksek koordinasyonla bu kur atağı, bir millet mukavemetiyle birlikte bertaraf edildi" diye konuştu.

"TAŞLAR YERİNE OTURUYOR"

Ünal, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin büyük bir kararlılık ve cesaretle yoluna devam ettiğini belirterek, "Bu da Türkiye'nin hızla yol alması anlamına geliyor. O yüzden artık hem siyasette, hem hükümette taşlar yerli yerine oturuyor ve daha yüksek bir koordinasyon söz konusu" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.