Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Malatya’da korkutan deprem! Diyarbakır, Gaziantep ve Elazığ’da hissedilen deprem meydana geldi (Depremin şiddeti kaç?)

Son dakika haberine göre Malatya’da saat 12:35 Pötürge merkezli bir deprem meydana geldi! Konuyla ilgili detayları merak eden vatandaşlar "Depremin şiddeti kaç?" sorusuna cevap arıyor. Deprem Diyarbakır, Gaziantep ve Elazığ'da da yoğun olarak hissedildi. Vatandaşlar Twitter üzerinden deprem sonrasında yaşadıkları paniği paylaştı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi'nin aktardığı son dakika bilgisi aktardı. Peki, Depremin şiddeti kaç? Detaylar haberimizde...

Malatya'da korkutan deprem! Diyarbakır, Gaziantep ve Elazığ'da hissedilen deprem meydana geldi (Depremin şiddeti kaç?)

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından yayınlanan son depremler listesi verilerine göre Malatya’da Pötürge merkezli deprem meydana geldi. AFAD depremin büyüklüğünü 5.2 olarak açıklarken Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü 5.7 olarak açıkladı.

MALATYA’DA 5.7 ŞİDDETİNDE DEPREM!

AFAD ve Kandilli Rasathanesi’nden gelen son dakika haberine göre; Malatya’da 5.7 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Merkez üssü Pötürge ilçesi olan deprem, Diyarbakır, Gaziantep ve Elazığ’da yoğun olarak hissedildi. Alınan ilk bilgilere göre bölgede kısa süreli bir panik yaşandı.

Malatya'da korkutan deprem! Diyarbakır, Gaziantep ve Elazığ'da hissedilen deprem meydana geldi (Depremin şiddeti kaç?)