Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Mamak’ta Uğur Işılak izdihamı

Ünlü sanatçı Uğur Işılak memleketi Ankara'nın Mamak ilçesinde büyük bir coşkuyla karşılandı. On binlerin izlediği konsere ilgi büyüktü.

Mamak’ta Uğur Işılak izdihamı

Ünlü Sanatçı Uğur Işılak, sevilen şarkılarını bu kez Memleketi olan Ankara Mamak için söyledi. Mamak Belediyesinin düzenlediği etkinlikte seslendirdiği şarkılar ve şiirlerle sevenleriyle buluşan Işılak, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Uğur Işılak’ın geçmişten günümüze seslendirdiği unutulmaz şarkılara Mamak halkı hep bir ağızdan Işılak’a eşlik ettiler.

Amfi tiyatro’yu hınca hınç dolduran sanatçı sevenlerine duygu dolu anlar yaşattı. Programın sonunda Mamak belediye başkanı Murat Köse Uğur Işılak’a çiçek ve plaket takdim ederek teşekkür etti. Ayrıca Ankaragücü futbol takımı yönetimi’de Işılak’a isminin yazıldığı 06 numaralı forma hediye ettiler.

Uğur Işılak’ta programın sonunda sürpriz yaparak Mamak belediye başkanı Murat Köse’ye kullandığı bağlmasını hediye etti.

Uğur Işılak TRT’de ve birçok programda çaldığım ve dünyada en değer verdiğim şey bağlamam. Çok emin ellere gidiyor” diyerek, en kıymetlisini bağlamasını bize hediye etti. Mamak belediye başakanı Murat Köse “Bize hediye eden, bize bu güzel günü yaşatan ozanımız Uğur Işılak’a çok teşekkür ediyorum. Sesine, yüreğine sağlık diyerek teşekkür etti.”