Son Dakika

Mansur Yavaş ilk genelgesini yayımladı: Tüm işler ikinci bir emre kadar durdurulmuştur

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş mazbatasını aldıktan sonra ilk genelgesini yayımladı. Genelge'de tüm personelin izni rafa kaldırılırken izinli olanlarda görevi başına çağrıldı ve "tüm işler ikinci bir emre kadar durdurulmuştur." denildi.
Mansur Yavaş ilk genelgesini yayımladı: Tüm işler ikinci bir emre kadar durdurulmuştur

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş belediye başkanlığı koltuğuna oturduktan sonra ilk genelgesini yayımladı.

Büyükşehir Belediyesinin, EGO ve ASKİ Genel Müdürlükleri ile şirketler dahil tüm birimlere dağıtılan genelgede, şu ifadelere yer verildi:

"08.04.2019 göreve başlama tarihinden itibaren Büyükşehir Belediyesi, genel müdürlükler ve bağlı şirketlerinde her türlü ödeme, harcama, ihale, doğrudan temin, mal ve hizmet alımı, personel alımı, araç kiralama, alım, satım, gayrimenkul kiralama, alış, satış, vb. tüm işler ikinci bir emre kadar durdurulmuştur.

Ayrıca Büyükşehir Belediyesi, EGO, ASKİ Genel Müdürlüğü'nde, belediyeye bağlı tüm şirketlerde çalışmakta olan işçi, memur, şirket elemanı personelinin izinlerinin kaldırılması, izinli olan personelin görev yerine tekrar çağrılması konusunda gereğinin yapılmasını rica ederim."

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş'ın imzasıyla yayımlanan genelge

 

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.