Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Minik başkan icraata başladı

Minik başkan icraata başladı

Minik öğrenci Duygu Aran, okulunda yapılan seçimler için vaat ettiği parkı yaptırarak büyüklerine örnek oldu. Askeri personel olan babasının da yardımıyla Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ve İl Özel İdaresi yetkilileriyle görüşmeye giden Aran, seçim vaadini yerine getirmek için destek istedi. Duygu Aran’ın örnek davranışına destek olan İl Özel İdaresi, okulun bahçesine salıncak, kaydırak ve tahterevallinin olduğu oyun parkı yaptırdı.Okula halı saha yapmak için çalışmalarını sürdürdüğünü dile getiren Aran, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ile de görüştüğünü ve kendisini okullarına davet ettiğini belirtti.

Sözünü yerine getirdi

Duygu’nun sınıf arkadaşı Elif Bozkurt (10) ise “Arkadaşımla gurur duyuyorum, kendisine çok teşekkür ediyorum, sözünü tuttu” dedi.
Okul Müdürü Halil Aydın da öğrencinin çok başarılı, aktif ve sempatik olduğunu söyledi. Geçen eğitim sezonunda da Duygu’nun okul temsilcisi olduğunu hatırlatan Aydın, arkadaşlarının sevgisini kazanan bir öğrenci olduğunu dile getirdi.

Etiketler