Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Montaj dediler o da yalan çıktı | Haber Global İmamoğlu görüntüleri

Sabri İşbilen
Montaj dediler o da yalan çıktı | Haber Global İmamoğlu görüntüleri

Hakkı olmamasına rağmen Ordu- Giresun Havalimanı’nda yanındakilerle beraber VİP’i kullanmaya çalışan, bunu başaramayınca da hakaretler savuran Ekrem İmamoğlu’nun makyajı dökülmeye devam ediyor. İmamoğlu, söz konusu görüntülerde “İtlik değil basitlik” dediğini iddia etsede olay esnasında FOX ile beraber CHP adayını takip eden Haber Global, İmamoğlu’nun Ordu Valisi’ne “İt” dediği kayıtları yayınladı. İmamoğlu’nun valiye küfür ettiğinin alenen görüldüğü video için CHP’li vekiller ve Oda TV gibi CHP medyası montaj dedi.

Haber Global İmamoğlu görüntüleri

Haber Global Bekaroğlu’nu rezil etti

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “8 gün sonra yeniden ve daha gelişmiş teknoloji ile montajlanıp yayınlıyorlar. Ama ben bir şey söyleyeyim. Bu yalan ve iftiralar arttıkça İmamoğlu büyüyor, farkı açıyor. Geçmiş olsun haramzade Pelikancılar! İmamoğlu, yüzbinlerle ifade edilecek oy farkıyla mazbatasını geri alacak” dedi. Haber Global’dan cevap gecikmedi: Bu kez de Ordu-Giresun Havalimanı’nda yaşananların ham görüntülerini yayınladı.

İmamoğlu rezlatinin yanı sıra polislere de küfür ettiler

Görüntülerde İmamoğlu’nun havalimanındaki bir görevliye “Gereksiz müdahaleler yapıyorsun bak” dedikten sonra üstüne yürümeye çalıştığı, bu sırada bir CHP’linin “Hesabını vereceksin” diye tehditler savurduğu görülüyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un da polislerin üstüne yürüyerek “Adi herifler, şerefsizler” dediği kayıtlarda mevcut. Ham kayıtlara göre VİP’ten geçemeyen Ekrem İmamoğlu, “Aynen iletiyorum, Vali İtlik yapmıştır” dedi.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri