Son Dakika

Nezarethanede "bir başına"

Çocuğa cinsel istismar, kadına cinsel şiddet, casusluk gibi 31 suçtan yargılanan Adnan Oktar'ın nezarethanedeki fotoğrafı medyaya sızdırıldı. Lüks yaşamından çok uzakta bir görüntü ile Oktar'ın tükenmişliği gün yüzüne çıktı.
Nezarethanede "bir başına"

Çağlayan Adliyesi nezaretlerinde hakkında verilecek kararı bekleyen suç örgütü lideri Adnan Oktar'ın fotoğrafı ortaya çıktı. Lüks içinde sefa sürdüğü hayatından uzakta bir nezarethane sırasında tek başına oturan Oktar'ın derin düşünceler içindeki hâli dikkat çekti.

NEREDEN, "NEREYE..."
Havuz başındaki partileri, yat gezileri, ultra lüks arabaları, şatafatlı hayatı artık geride kalan Oktar'ın henüz hakim karşısına çıkarılmadan önceki tükenmişliği fotoğraf makinesi kadrajına sığmadı. Çocukların cinsel istismarı, kadınlara cinsel saldırı, suçtan elde edilen mal varlığı, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, kişisel verilerin hukuka aykırı olarak elde edilmesi, yayılması, şantaj, dolandırıcılık, rüşvet, eziyet ve casusluk suçlarıyla Adnan Oktar'ın pembe yaşamı artık cezaevinde kesişti.

KAÇMAK İSTEDİ AMA
İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin 'başarılı' operasyonuyla yakayı ele veren Oktar, bir süre kaçmayı başarmıştı. Çengelköy'deki yalısından polislerin baskın anından deniz yoluyla kaçmayı başaran Oktar, Sahil Güvenlik ekiplerinin tecrübesi sayesinde kıskıvrak yakalanmıştı.SONU "TÜKENMİŞLİK"
Yeniden evine getirilen, oradan gözaltına alınarak emniyet ve sonra adliyeye sevk olan Oktar'ın nezarethanedeki bitkinliği fotoğraf karesiyle sabitlendi. 31 suçtan yargılanan Adnan Oktar'ın 'ümitsizliği' nezarethane karanlığından gün yüzüne çıktı.

Öte yandan hakim karşısına çıkarılan Adnan Oktar, tutuklanarak Metris Cezaevi'ne gönderildi.

Haber Merkezi

Yorumlar

Tekbir Arakanlı müslüman kardeşlerimizi unutmayalım. Onlar için dua edelim. Dua etmeyenleri uyaralım, olmazsa zorla dua ettirelim. Hepbirlikte Hakk'ın rahmetine kavuşalım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.