Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ölen 10 bebeğinden sonra Zeynep bebek sevindirdi

Ölen 10 bebeğinden sonra Zeynep bebek sevindirdi

Konya’da yaşayan Bahidiye Çınar, 10 bebeğini kaybetmenin acısını, evliliğinden 16 yıl sonra dünyaya gelen kızı Zeynep ile dindirecek.

Bahidiye (34) ve Turgut Çınar (38) çifti, 16 yıl önce evlendi. Bugüne kadar hamile kaldığı bebeklerinden 9’unu anne karnında, 1’ini de doğduktan hemen sonra kucağına alamadan kaybeden Bahidiye Çınar, çocuk sahibi olabilmek için Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Acar’a başvurdu.

Uygulanan tedavinin ardından hamile kalan Çınar, “Zeynep” adını verdikleri bebeğini sağlıklı şekilde dünyaya getirdi.

“Bebeğimiz yokken evimiz boş bir yuvaydı”

Yaşadıklarını AA muhabirine anlatırken mutluluk gözyaşı döken Çınar, bebek sahibi olmanın çok güzel duygular yaşattığını söyledi.

Allah’tan isteyen herkese bebek nasip etmesini dileyen Çınar, 16 yıldan sonra bebeğini kucağına aldığı için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Anneliğin verdiği duyguyu tarif etmenin imkansız olduğunu vurgulayan Çınar, “Bebeğimiz olmadan önce evimiz boş bir yuvaydı. İlk kucağıma aldığımda yaşadığım duyguları anlatmaya kelimeler yetmez. Çok müthiş bir andı. Söyleyecek bir şey bulamıyorum. ‘Bunu yaşamak lazım’ derlerdi, gerçekten doğru söylemişler. Yaşamak lazım” diye konuştu.

Etiketler