Son Dakika

Polis memurunun sokak köpeğine merhameti büyük takdir topladı

Kumluca İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli komiser yardımcısı Murat Günay'ın sokak köpeğine gösterdiği merhametli tutumu takdir topladı.
Polis memurunun sokak köpeğine merhameti büyük takdir topladı AA

Antalya'da Kumluca İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli komiser yardımcısı Murat Günay'ın sokak köpeğine su içirmesi vatandaşların takdirini topladı.

Ahmet Ali Ağa Bulvarı'nda trafik ve asayiş uygulamasında görev alan komiser yardımcısı Murat Günay'ın aldığı suyu, o sırada yanına gelen sokak köpeğine içirdiği anlar, çevrede bulunanlar tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Davranışıyla örnek olan Günay'ı amirleri de takdirle karşıladı. Kumluca Emniyet Müdürü Cemil Doğan, duyarlı davranışı dolayısıyla Günay'a teşekkür etti.

Kaynak: AA

 

Yorumlar

Tkyrkyyldz Merhamet edılen merhamet edene MERHAMET olarak yansıyan görülemeyen bir Dualı ZIRHTIR aslında .. Vücudunuzu su temızler Merhamette Yüreğinizi ..( Adamın oğlu listesindesin sevgili polis kardeş )...

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.