Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ramazan Beykoz’a renkleri ve muhabbetiyle geldi

Ramazan Beykoz’a renkleri ve muhabbetiyle geldi

Oruç; Sevgi ve Bereketi Paylaşmak, Kardeş Olmaktır” sloganıyla Beykoz Belediyesi, iftar programlarıyla aile ve komşuluk ilişkilerini pekiştirerek onbinlerce ilçe sakinini bir araya getiriyor.

Çocuklar İçin Her Gece Animasyon Gösterileri

Etkinliklerde Ramazan’ın neşesi çocuklar için Hacivat Karagöz, Kukla Tiyatrosu, Nasreddin Hoca ve Ortaoyunu gibi geleneksel eğlencelerin yanı sıra öğretici ve eğlenceli yarışmalar da sergileniyor. Ayrıca Ramazan Etkinlikleri çerçevesinde sohbet, konser, şiir dinletileriyle manevi dünyamız aydınlatılıyor. Etkinlikler her akşam iftar öncesi, iftar sofrası kurulan mahallelerde, iftar sonrasında ise Beykoz Çayırı’nda sürüyor.

Beykoz Çayırı’nda Her Akşam Ramazan Panayırı

Ramazan etkinlikleri her akşam mahallelerde Sokak İftarları öncesi, Beykoz Çayırı’nda da teravih öncesi ve sonrası sürüyor. Sinema gösterimlerinin de olduğu programlar, Ömer Tuğrul İnançer, Nihat Hatipoğlu, Ahmet Özhan, Dursun Ali Erzincanlı, Mustafa Cihat, Ömer Döngeloğlu, Necdat Kaya, Ömer Karaoğlu, Yavuz Değirmenci, Necmettin Nursaçan, Bekir Develi, Murat Doğru, Serdar Tuncer ve kıymetli sanatçıların çeşitli sohbet ve konserleriyle Ramazan boyunca vatandaşlarla buluşacak.
Ayrıca Aşıklar Gecesi ve Kadir Gecesi özel Programları da etkinlikler arasında yer alacak.

Etiketler