Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sadece “sağlıklı mı” diye sorabildi

Sadece “sağlıklı mı” diye sorabildi

Geçici görevle Şırnak’ın Cizre ilçesinde bulunan özel harekat polisi Kenan Yıldız’a, Samsun’da bir kızı olduğu haberi telefonla verildi ama operasyonda olduğu için telefonda konuşamadı sadece “sağlıklı mı” diye sorabildi.
Samsun’da özel bir hastanede 3 kilo 155 gram ağırlığında “Esma Selvi” adı verilen bir bebek dünyaya getiren Feride Yıldız, doğum haberini eşine görevi başındayken verdi. Görevde olduğu için telefon görüşmesini kısa tutmak zorunda kalan özel harekat polisi, eşinden kızının sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı.

Kenan Yıldız’ın babası Reşat Yıldız ise ilk torun heyecanı yaşadıklarını, oğlunu da aralarında görmeyi istediklerini belirtti. Oğlunun yaptığı vazife için “Oradaki görevi daha kutsal” diyen baba Yıldız, şöyle konuştu:
“İnşallah terörü önlerler. Ailesiyle mutlu yaşamları, hayırlı ömürleri olur. Sevincimiz buruk ama yine de Allah böyle nasip etti. Oğlum sen hiç merak etme. Senin burada olmanla olmaman hiç fark etmiyor. Bizi sen orada olmakla gururlandırıyorsun. Allahım silah altında olan bütün askerlerimizin yanında olsun. Oğlumuz göreve gidince gelinimizi buraya getirdik. Doğum burada gerçekleşti.”

Etiketler