Son Dakika

Siyonist İsrail'in Ankara Büyükelçisi ülkesine gitti

İşgalci İsrail'in Ankara Büyükelçisi Eitan Naeh, THY'nin tarifeli uçağıyla Yeşilköy Havalimanı'ndan ülkesine hareket etti. Naeh'e, hareketinden önce özel yer hizmetleri firması tarafından rutin güvenlik prosedürleri uygulandı...

Siyonist İsrail'in Ankara Büyükelçisi ülkesine gitti

İşgalci İsrail'in Ankara Büyükelçisi Eitan Naeh, Yeşilköy Havalimanı'ndan Türk Hava Yolları'nın (THY) tarifeli uçağıyla ülkesine gitti.

Ankara'dan sabah saatlerinde tarifeli uçakla İstanbul'a gelen Naeh, bir süre Yeşilköy Havalimanı'nda uçuş saatini bekledi. VIP Salonu'nu kullanmayan Büyükelçi Naeh, Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde yolcuların kullandığı alanda bilet işlemlerini yaptırdı.

Pasaport kontrolünün ardından terminaldeki 205 numaralı salona gelen, burada sıraya girerek özel yer hizmetleri firması tarafından yapılan rutin güvenlik prosedürleri uygulanan Naeh, bazı kontrollerden geçti.

Yanında bir koruması ve bazı konsolosluk görevlileri bulunan Naeh'in spor bir kıyafet giydiği, basın mensuplarının görüntü almasından tedirgin olduğu görüldü.

Görevlilerle bir süre görüşen Naeh, uçağın kapısına giderken kendisini görüntüleyen gazetecilere teşekkür ederek, selam verdi.

Siyonist İsrail'in Ankara Büyükelçisi Naeh, THY'ye ait tarifeli uçakla 11.30'da Tel Aviv'e hareket etti.

Dışişleri Bakanlığına çağrılan işgalci İsrail'in Ankara Büyükelçisi Eitan Naeh'e, Gazze sınırındaki olaylar nedeniyle ülkesinin tutumunun protesto edildiği ve bir süre ülkesine dönmesinin uygun olacağı bildirilmişti.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.