Son Dakika

"Son anket" yüzleri güldürdü

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, son kamuoyu araştırmasını paylaştı. Ünal, cumhurbaşkanı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'ın yüzde 58 oy almasını beklediklerini açıkladı. Ünal, milletvekili seçiminde ise yüzde 50 ön gördüklerini kaydetti.
"Son anket" yüzleri güldürdü

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Mahir Ünal, 24 Haziran'da cumhurbaşkanı seçiminden yüzde 58, milletvekili seçiminden yüzde 50 beklentisini paylaştı.

OY BEKLENTİLERİNİ AÇIKLADI
Ünal, son yaptırdıkları anketlerin gösterdiği sonuçları paylaşırken; AK Parti'nin yüzde 50 bandında gösterdiğini, 'yüzde 44' gibi birkaç puan belki aşağıda olabileceklerini kaydetti. Ünal, cumhurbaşkanı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'ın yüzde 58 alacağını, orada da en düşük 'yüzde 52' gördüklerini açıkladı.

"MUHALEFETİN İDDİASI YOK"
Kamuoyu araştırmalarında gayet iyi durumda olduklarını kaydeden Mahir Ünal, geride bırakılan 16 yıllık süreçte kurdukları millet ile ilişkilerini biraz daha yoğunlaştırarak sürdürdüklerini ifade etti. Ünal, muhalefet partilerini hedef alarak, "Bunların cumhurbaşkanlığı ve iktidar olmak gibi bir iddiası yok. Bunların gayesi eskiyi geri getirmek. Biz yeniyi konuşuyoruz, gelecek 10 yılı konuşuyoruz" dedi.

Haber Merkezi


Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.