Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Son dakika! Bahçeli’den TSK’ya ‘Pençe-Kartal’ tebriği

MHP Genel Bahçeli, dün gece Irak'ın kuzeyine yönelik başlatılan Pençe-Kartal' operasyonuna ilişkin bir tebrik mesajı yayınladı.

Son dakika! Bahçeli’den TSK’ya ‘Pençe-Kartal’ tebriği

MHP Genel Devlet Bahçeli, Irak’ın kuzeyine yönelik başlatılan ‘Pençe-Kartal’ operasyonuna ilişkin bir tebrik mesajı yayınladı.

Bahçeli mesajında şu ifadeleri kullandı:

”Irak’ın kuzeyinde bulunan ve bölücü teröristlerin üs olarak kullandığı Sincar, Karacak, Kandil, Zap, Avaşin-Basyan ve Hakurk merkezli terör yuvalarına dün gece yarısından itibaren yapılan askeri operasyon milletimizde memnuniyetle karşılanmıştır. Pençe-Kartal isimli bu harekât sonucunda belirlenmiş 81 hedef imha edilmiştir.

“TÜRK MİLLETİ TERÖRLE YAŞAMAYA ASLA ALIŞMAYACAK”

Bu vesileyle kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizi tebrik ediyorum. Türkiye’nin terörle mücadele kararlılığı, zulüm ve ihanete aman vermeyen milli karakteri taviz ve tavsama göstermeden icra ve ifa edilmektedir. Türk milleti terörle yaşamaya asla alışmayacak, menfur eylemelere göz yummayacak, melun saldırıları alttan almayacaktır.” dedi.

Bu bir son dakika haberi.
Ayrıntılar Güncellenecek…