Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bakan Akar’dan tezkere açıklaması: Mehmetçik en kısa sürede Azerbaycan’a gidecek

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Azerbaycan tezkeresi ile ilgili "En kısa sürede Mehmetçik, Azerbaycan'daki görevlerinin başına gidecek. Kara Kuvvetlerimiz çalışmalarını tamamladı" dedi.

Bakan Akar’dan tezkere açıklaması: Mehmetçik en kısa sürede Azerbaycan’a gidecek

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz, Milli Savunma Bakan Yardımcıları Şuay Alpay ve Muhsin Dere ile dün Türk Havacılık ve Uzay Sanayiini (TUSAŞ) ziyaret etti.

Akar, Azerbaycan tezkeresi ile ilgili “En kısa sürede Mehmetçik, Azerbaycan’daki görevlerinin başına gidecek. Kara Kuvvetlerimiz çalışmalarını tamamladı” dedi.

Akar, Yunanistan’a yönelik “Bizim uzattığımız dostluk eline karşı en yanlış hareketleri yapıyorlar.” ifadelerini kullandı.

Akar bazı siyasetçilerin Azerbaycan eleştirilerine yönelik “Azerbaycan ordusunu yakıp yıkmakla suçlamak gerçekten büyük gaflet ve hatadır.” diyerek tepki gösterdi.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri