Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan terör saldırısına tepki: Bedeli alçaklara ödetilecektir!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün bölücü terör örgütünün gerçekleştirdiği kalleş saldırıya tepki göstererek "Vefa Sosyal Destek Grubu görevlilerine yönelik hain saldırı, terör örgütünün saklanmaya çalışılan menfur yüzünü gözler önüne sermiştir. Bugüne kadar olduğu gibi bu hain saldırının da bedeli bu alçaklara ödetilecektir." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan terör saldırısına tepki: Bedeli alçaklara ödetilecektir!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Van’ın Özalp ilçesinde terör örgütü tarafından Vefa Sosyal Destek Grubu’na yönelik gerçekleştirilen hain saldırıya ilişkin mesaj yayınladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Dün Van’ın Özalp ilçesinde terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen Vefa Sosyal Destek Grubu görevlilerine yönelik hain saldırı, terör örgütünün perdeler arkasına saklanmaya çalışılan menfur yüzünü bir kez daha gözler önüne sermiştir.” dedi.

“HAİN SALDIRININ BEDELİ ÖDETİLECEKTİR”

Erdoğan, “Hainliklerine her gün bir başkasını ekleyen, aziz milletimizin tüm değerlerine saldıran; birliğimize, beraberliğimize ve canımıza kast eden teröristlere ve onların destekçilerine karşı sonuna kadar mücadele edeceğiz. Saldırıda şehit olan Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanı kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bu hain saldırının da bedeli bu alçaklara ödetilecektir.” ifadelerine yer verdi.