Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Hastanede şoke eden olay! Doktor doktoru öldürdü

Baltalimanı Kemik Hastanesi'nde çıkan bıçaklı kavgada bir doktor meslektaşını tam 40 yerinden bıçaklayarak öldürdü.

Hastanede şoke eden olay! Doktor doktoru öldürdü

İstanbul Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi’nde görevli iki doktorun aralarında çıkan bıçaklı kavgada bir doktor hayatını kaybetti. Meslektaşını bıçaklayarak ölümüne neden olan doktor gözaltına alındı.

İddialara göre, Baltalimanı Kemik Hastanesi’nde doktor olan Yavuz S.’nin (29), hastanede nöbeti vardı. Saat 05.00 sıralarında nöbeti olan diğer Doktor Kaan Erol (26), doktor odasına girdi. Erol, Yavuz S.’ye kendisinden az çalıştığını ve az hasta baktığını söyleyince aralarında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede doktor odasında kavgaya dönüştü. Yavuz S., kavga sırasında yanında taşıdığı bıçağı çıkartarak Erol’a defalarca sapladı.

Olaydan sonra polis tarafından ele geçirilen Yavuz Sümter’e ait olduğu iddia edilen cinayet aleti incelemeye alındı.

Ağır yaralanan Erol, meslektaşlarınca ilk müdahale yapılarak Şişli Etfal Hastanesine götürüldü ancak kurtarılamadı. Doktor Yavuz S., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

40 BIÇAK DARBESİ

Polisin yaptığı araştırmaya göre, Yavuz S. hastanede devrecilik yapıldığını öne sürüyor ve istifa etmeyi düşünüyordu. Daha sonra bu fikrinden vazgeçerek çalışmaya devam etti. Olay saatinde de Erol, Yavuz S.’yi kendisinden az çalıştığı ve az baktığı yönünde suçladı. Bu suçlamayla birlikte kavga başladı ve cinayet gerçekleşti. Yavuz S’nin, Erol’u çoğu kalp bölgesine olmak üzere 40 bıçak darbesiyle öldürdüğü öğrenildi.

Yorumlar (4 Yorum)

 • Avatar

  Ender Öztürk

  Demek ki bu nevi şiddet hadiselerinde meselenin sebeplerine dikkat çekmeden, ülke olarak bu cinneti neden yaşıyoruz diye sorgulamadan, eğitim sistemimizde nerelerde hata yaptık demeden öğretmeni-doktoru-bilmem kimi şiddetten koruma kolaycılığına gitmememiz gerekiyor.

  Doktor doktoru öldürmüş. Mesleği hayat kurtarmak olan iki kişi ölümüne kavga etmişler. Hadi çözün meseleyi!.. Doktorları doktorların şiddetinden koruma kanunu çıkartın. Helikopterle polisiye kuvvet sevk edin. BEYHUDE MAALESEF!..

 • Avatar

  hakikat

  ender beyciğim çözüm çok basit kısasta hayat vardır ayeti kerimesini uygulayınca mesele kalmaz ..öldürdüğün şekilde devlet seni öldürse kimse suç işlemez ..ve cinayetler ve yaralamalar son bulur ..kesinlikle son bulur kimsenin burnu bile kanamaz ..

 • Avatar

  hakikat

  o doktoruda 40 yerinde bıçaklayarak öldürürsen yani islami usullere göre kısas muamelesi .o doktor bunları yapacak cesaret bulabilirmiydi.asla ve katta bulamazdı ..

 • Avatar

  asd

  Doktorluğa da sözlü mülakat mı gerekiyor acaba.

Yorumları Gör (4 Yorum)