Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Süleyman Soylu: Şu anda terör örgütü kendi aralarında bile haberleşmekten korkuyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kıran-7 Munzur Vadisi operasyonu hakkında yaptığı açıklamada, “Şu anda terör örgütü kendi arasında bile haberleşmekten korkmakta ve ürkmektedir” dedi.

Süleyman Soylu: Şu anda terör örgütü kendi aralarında bile haberleşmekten korkuyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kıran-7 Munzur Vadisi operasyonuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. “İçişleri Bakanlığı unsurlarıyla bir mücadeleyi ortaya koyuyoruz. Şu anda terör örgütü kendi arasında bile haberleşmekten korkmakta ve ürkmektedir” diyen Bakan Soylu, örgüte katılımda ciddi düşüş olduğunu açıkladı.

“KENDİ ARALARINDA HABERLEŞMEKTEN KORKUYORLAR”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kıran-7 Munzur Vadisi operasyonuyla ilgili, “İçişleri Bakanlığı unsurlarıyla bir mücadeleyi ortaya koyuyoruz. Şu anda terör örgütü kendi arasında bile haberleşmekten korkmakta ve ürkmektedir.

“GELİP TESLİM OLUYORLAR”

Terör örgütüne daha önce 5 bin 500 kişi katılırken bu yıl itibarıyla katılım 108 kişi… Ailelerle temas kuruyoruz, evlatlarına diyorlar ki ‘artık orada durmayın, teslim olun.’ Gelip teslim oluyorlar. Biz 221 kişiyi bu yıl ailelerinin desteğiyle ikna edip adalete teslim ettik.” dedi.