Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Terör destekçileri, Erzurumlu depremzedeleri yalanlarına alet ettiler!

Terör destekçileri, Erzurumlu depremzedeleri yalanlarına alet ettiler!

Türk Silahlı Kuvvetlerince Afrin’de terör unsurlarının temizlenmesi ve bölgede istikrar ile barışın sağlanması amacıyla başlatılan Zeytin Dalı Harekatı kapsamında köşeye sıkışan PYD/PKK’lı teröristleri destekleyen terör yandaşları, bu sefer Erzurum depreminde çekilen ve World Press Photo ödülüne layık görülen fotoğraf üzerinden harekatını karalamaya çalıştı.

Katil Esed’in saldırılarını TSK yapmış gibi gösterdiler

“Afrin’de sivillerin hedef alındığı” yalanıyla paylaşılan fotoğrafın, ocak ayında Doğu Guta’da Esed/Hamaney rejiminin saldırısı sonrasında çekildiği ortaya çıktı.

“Türkiye’nin işlediği savaş suçlarını durdurun” yalanıyla kullanılan fotoğrafın da 26 Eylül 2016’da “Fransa, Esed’in Halep’teki savaş suçlarına ilişkin suçluyor” başlıklı haberde kullanıldığı tespit edildi.

Depremzedeleri bile yalanlarına alet ettiler

Zeytin Dalı Harekatı’nı karalamaya yönelik her türlü kara propagandayı gerçekleştiren terör yandaşları, Erzurumlu depremzedeleri bile yalanlarına alet ettiler.

Erzurum’da 1987 yılında meydana gelen 7.1 büyüklüğündeki depreme ait ödüllü fotoğraf karesi, sosyal medyada Afrin’de çekilmiş gibi paylaşıldı.

Mustafa Bozdemir’in çektiği ve World Press Photo ödülüne layık görülen fotoğrafta, 4 evladını kaybetmiş bir annenin, enkaz altından çıkarılan çocuklarının cansız bedeni karşısındaki çaresizliği görülüyor.