Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

TRT EBA TV canlı izle! İlkokul, ortaokul, lise dersleri canlı izle! 30 Mart Pazartesi EBA TV canlı yayını

TRT EBA TV canlı izle! İlkokul, ortaokul, lise dersleri canlı izle! 30 Mart Pazartesi EBA TV canlı yayını

EBA TV canlı yayını; 23 Mart Pazartesi 2020 itibariyle corona virüs tedbirleri kapsamında okullarda verilen ara tatilin ardından canlı yayın hizmetine başlayan EBA TV ile, canlı izlenebilen ders programları daha sonra gün içerisinde tekrar yayınlarıyla da öğrencilerin hizmetine sunuluyor. Öğrenciler ve veliler EBA TV canlı izlemek için Digiturk, uydu, D-Smart, Tivibu EBA TV canlı yayın ve tekrar yayınından yararlanabiliyor. TRT EBA TV canlı izle! İlkokul, ortaokul, lise dersleri canlı izle! 30 Mart Pazartesi EBA TV canlı yayını burada!.. Aşağıdaki bağlantılar üzerinden canlı yayınlara ulaşabilirsiniz.

TRT EBA TV canlı izle! İlkokul, ortaokul, lise dersleri canlı izle! 30 Mart Pazartesi EBA TV canlı yayını

EBA TV’de ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için dersler üç kanal üzerinden canlı olarak yayınlanıyor. İlkokul, ortaokul ve lise EBA TV canlı yayınlarına aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz.

TRT EBA TV İLKOKUL CANLI YAYIN İZLE!

TRT EBA TV ORTAOKUL CANLI YAYIN İZLE!

TRT EBA TV LİSE CANLI YAYIN İZLE!

TRT EBA TV ders programı (ilkolul , ortaokul, lise)

Uzaktan eğitim döneminde öğrencileri EBA TV’den ve eba.gov.tr internet sayfası üzerinden EBA TV yayın akışını takip ederek, kendi sınıflarına ait ders anlatımlarını, o haftanın hangi gününde ve saatinde yapılacağını öğrenerek ve kendileri için belirlenen saat aralıklarında ders yayınını takip edebileceklerdir.

TRT EBA TV canlı izle! İlkokul, ortaokul, lise dersleri canlı izle! 30 Mart Pazartesi EBA TV canlı yayını TRT EBA TV canlı izle! İlkokul, ortaokul, lise dersleri canlı izle! 30 Mart Pazartesi EBA TV canlı yayını TRT EBA TV canlı izle! İlkokul, ortaokul, lise dersleri canlı izle! 30 Mart Pazartesi EBA TV canlı yayını

EBA TV hangi kanallarda yayın yapıyor?

Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan uzaktan eğitim sürecinde çeşitli kanallarda yayın yapacak olan EBA TV’nin detaylı yayın bilgilerine aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz;

TRT EBA TV canlı izle! İlkokul, ortaokul, lise dersleri canlı izle! 26 Mart Perşembe EBA TV canlı yayını burada!