Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

‘Türkiye’yi ayağa kaldıracak çok önemli projeler olacak’

'Türkiye'yi ayağa kaldıracak çok önemli projeler olacak'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, AK Parti Yozgat milletvekilleri Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal ve Yusuf Başer ile AK Parti Sarıkaya İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek, seçimlerde gösterdikleri çalışmalar nedeniyle partililere teşekkür etti.

Vatandaşların huzurun, güvenin, istikrarın, birliğin, dirliğin teminatı olarak AK Parti’yi yeniden iktidar yaptığı dile getiren Bozdağ,  şunları kaydetti:

“Allah hiçbir insana taşıyamayacağı yükü yüklemez, taşıyacağı yükü yükler. Siz, üzerimize bu yükü koydunuz. Allah’ın izniyle biz bu yükü şerefle, onurla, başarıyla dört yıl taşıyacağız, emanetinize leke asla getirmeyeceğiz. 3 Kasım 2002’de siz, bize el uzattınız, destek oldunuz tam üç dönem aralıksız tek başına iktidar verdiniz. İnanıyorum ki 1 Kasım 2015 seçimleri, 2019 seçimlerinin de 2023 seçimlerinin de başarısının muştusudur, ayak sesleridir. Biz, bu krediyi sizin emanet ettiğiniz biçimde kullanacağız.”

“Türkiye’yi ayağa kaldıracak çok önemli projeler olacak”

Bozdağ, hükümet programıyla ilgili hazırlıkların başladığını belirterek, sözlerini şöyle tamamladı:

“Hükümet programında Türkiye’yi ayağa kaldıracak çok önemli projeler olacak. Onun içerisinde bizim seçimde yaptığımız vaatlerin tamamı olacak. Ayrıca arkasından yapacağımız eylem planıyla da bu vaatleri yapacağız. Onu da milletimize açıklayacağız, ‘Şunu, şu vakte kadar yapacağız, şunu şu kadar vakte kadar yapacağız’ diye vatandaşımıza açıklayacağız. Siz de bizi takip edeceksiniz, ‘Söz verdiler, plan yaptılar ve bunu bize açıkladılar. Şimdi sözlerine, planlarına, açıklamalarına uyuyorlar mı, uymuyorlar mı’ diye siz bizi takip edeceksiniz, not vereceksiniz. Biz, sizin notlarınıza inanıyoruz. Çünkü her notunuz bugüne kadar doğru oldu. Tıpkı 1 Kasım’da verdiğiniz karne notu gibi bundan sonra da adil bir öğretmen edasıyla yine notumuzu vereceğinize yürekten inandığımızı ifade etmek isterim.”

Etiketler
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!