Son Dakika

Twitter çöktü mü? | Ulaştırma Bakanlığından açıklama!..

Sosyal paylaşım platformu Twitter çöktü mü? Twitter'a erişim neden sağlanamıyor?.. Kullanıcılar sosyal paylaşım sitesine erişim sağlayamıyor...
Twitter çöktü mü? | Ulaştırma Bakanlığından açıklama!..

Milyonlarca kullanıcıya sahip sosyal paylaşım platformu Twitter'a 21.50 itibariyle erişim sorunu yaşanıyor... Twitter'a neden erişim sağlanamadığı ise merak konusu oldu.

'downdetector.com' adlı internet sitesinden alınan bilgiye göre, kullanıcılar, Twitter'a New York saatiyle 14.50 (TSİ 21.50) itibarıyla erişim sıkıntısı yaşandığını ve sitenin çöktüğünü belirtti.

Twitter'ın da siteye giriş yapmak isteyen kullanıcılarına, 'Teknik bir sorun yaşanıyor' uyarısı verdiği görüldü.

Twitter'dan konuya ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığından Twitter açıklaması 

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Twitter servislerinde dünya genelinde sorun yaşandığını belirterek 'Global kaynaklı sorundan ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir.' ifadesini kullandı.

Sayan, Facebook hesabından, sosyal iletişim ağlarında yaşanan sorunlara ilişkin paylaşımda bulundu.

Twitter servislerine erişimde dünya genelinde sorun yaşandığını bildiren Sayan, 'Global kaynaklı sorundan ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir.' ifadesine yer verdi.

Kaynak: AA

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.