Son Dakika

Üniversitede eşcinsellik propagandası!

Doğal cinsel kimlikleri karışmış ve aile yapısı çökmüş, üçüncü cinsle kurgulanmış tek tip toplum operasyonları yapan emperyalistlerin saldırılarının sonuncusu İÜ’de yapıldı. Üniversite ders kitabında aileyi patlatmaya yönelik eşcinsellik dinamiti yerleştirildiği ortaya çıktı.
Üniversitede eşcinsellik propagandası!

İnsanlığın devamını imkânsız hale getiren cinsel kimliği yok olmuş tek tip toplum çalışmaları kapsamında 2014 yılında imzalanan İstanbul Sözleşmesi etkisiyle ilköğretimden üniversitelere kadar eğitimin her alanında doğal cinsel kimliği bozarak aileyi dağıtmaya yönelik saldırıların sonuncusunun izine İstanbul Üniversitesi ders kitaplarında rastlandı.

AUZEF Sosyal Hizmetler 1. Sınıf (Güz Dönemi) Sosyal Hizmetler Ders Kitabına aile yapısını bozmaya yönelik ifadeler öğrencileri ve ailelerini şoke etti. Kitapta öğrencilere aileyi tarif ederken kullanılan değiştirmeye yönelik ifadeler ise şu şekilde:

“Geleneksel bir aile tanımı yapmak kolay değildir çünkü her birimiz için ailenin anlamı farklıdır. Bazılarının aklına ‘çekirdek’ veya ‘geniş’ aile gelebilir. Çekirdek aile ebeveynler ve çocuklardan oluşur. Geniş aile büyükanne, büyükbaba, halalar, amcalar, kuzenler ve onların çocuklarını kapsayabilir. Diğerleri için ise aile tek bir ebeveyn ve çocuğundan oluşabilir veya eşcinsel bir çift aile olabilir. Bugünün toplumunun değişen özellikleri nedeniyle ailenin tanımı da değişmektedir.”

AMAÇ AİLE YAPISINI BOZMAK

Sosyal Bilimler içinde okutulan başka ders kitaplarında daha feci ifadeler olduğunu belirten öğrenciler ve aileler, bu durumu aile yapısını bozmaya yönelik saldırılar olarak değerlendiriyor ve bu konularda müracaat edilecek makamın neresi olduğu konusunda kararsızlar. Cinsiyet kimliklerini beşeri tercihlermiş gibi anlatan çalışmalarla aile yapısının döşenen dinamit birkaç yıl gibi kısa bir zamanda patlatılması planlanıyor. Bu sayede anne, baba, kadın, erkek gibi insanlık tarihinin kadim varlık temelini sarsmayı planlayan emperyalizmin hedefi, kurgulanmış bir üçüncü cinsle tek tip toplum inşa etmek.

SALDIRILARA KARŞI TOPLUMU KORUMA GÖREVİ KİMDE?

Dizi filmler, TV programları ve okullarda yapılan bu saldıranlara karşı aileyi koruma görevi olanların yanında müşahhas olarak bu habere konu olan İstanbul Üniversitesi’nde gerçekleşen saldırıdan sırasıyla sorumlu olanlar: “Milli Eğitim Bakanı, Yüksek Öğretim Genel Müdürü, YÖK Başkanı, İstanbul Üniversitesi Rektörü, dekan ve dersi veren öğretim görevlisidir.”

Yorumlar

Psikolog Hüseyin KAÇIN Eşcinsellik yeni yüzyılın yeni bir dini örgütlenmesidir. Tarih boyunca kan uyuşmazlığı yaşayan semavi dinlerin Yahudilerin, Hristiyanların ve Müslümanların eşcinsellik çatısı altında birleştirildiğine tanık olacaksınız. Eşcinsellik bir misyonerlik çalışması olarak dini örgütlenmesini zamanla yarışarak sürdürmeketdir. İnternette küçük bir araştırma yaparsanoz eşcinsel kiliseleri ve rahipleri, eşcinsel camileri ve imamları varlıklarını birer ikişer ilan etmektedirler. https://www.habervakti.com/escinsel-ideoloji-ve-orgutler-makale,1020.html

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.