Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Vatan hainlerine af yok!

Vatan hainlerine af yok!

Galatasaray’ın 3-0’lık Aksihar mağlubiyeti sonrası üst üste tweet’ler paylaşan FETÖ’cü Şükür, yeniden ekranlarda yorumculuk yapmak istediğini açıkladı.

Şükür ve ailesi, 15 Temmuz’daki kanlı darbe girişiminden hemen önce Amerika’ya, Pensilvanya’ya giderek FETÖ elebaşı Gülen’in yanına sığınmıştı. Hakan Şükür, gündemdeki af tartışmalarından umutlanarak, Türkiye’ye özlemini açıkça kaleme aldı.

EKRANLARI ÖZLEMİŞ

Galatasaray’ın 3-0’lık Akhisara yenilgisini değerlendiren spor otoritelerini eleştiren Şükür, Türkiye’deki futbol yorumcularını cehalet ile suçladı. FETÖ’cü Şükür, “Keşke yorum yapsak” diye başlayan açıklamalarında, MHP’nin af teklifinden kendisine ve ailesine de pay aradı.

Hakan Şükür, Galatasaray-Akhisar maçı özelinde, “Keşke bir yerlerde yorum yapsak da, kelimelere sığmayacak fikirlerimizi sunarak futbolseverlere, ülkedeki yorumculara ve gençlere futbolun kendilerine dayatılan şeyler gibi olmadığını anlatabilseydik” ifadelerini kullandı. Ancak MHP’nin af teklifi, terör suçlarından yargılananları kapsam dışı bırakıyor.

Etiketler