Son Dakika

Yeşilköy Havalimanı'nda uçuş bilgi ekranları kapatıldı

"TC-JJY" kuyruk tescilli THY uçağının 319 yolcusuyla saat 02.40'da Yeşilköy Havalimanı'ndan Singapur'a havalanmasıyla ticari uçuşların sona erdiği havalimanında uçuş bilgi ekranları da kapatıldı.
Yeşilköy Havalimanı'nda uçuş bilgi ekranları kapatıldı AA

THY'nin Singapur'a hareket eden tarifeli uçağıyla ticari seferlere kapatılan Yeşilöy Havalimanı terminallerinde taşınma çalışmaları sürüyor.

"TC-JJY" kuyruk tescilli THY uçağının, 319 yolcusuyla saat 02.40'ta Yeşilöy Havalimanı'ndan Singapur'a hareket etmesiyle havalimanındaki uçuş bilgi ekranları kapatıldı.

Sessizliğin hakim olduğu havalimanında, açık bırakılan iş yerlerindeki bazı eşya ve malzemeler sökülerek dışarıya taşındı.

Terminallerdeki yiyecek-içecek alanlarında bazı personelin dinlendiği, metro seferlerinin yapılmaması nedeniyle burada kalan bazı yolcuların ise koltuklarda uyuduğu görüldü.

Havalimanı kapılarında güvenlik görevlileri ile bazı polislerin nöbetleri ise devam ediyor.

Bazı güvenlik görevlileri de işten ayrılma prosedürleri kapsamında gerekli işlemler için yöneticileriyle toplantı yaptı.

Haftanın 7 günü 24 saat açık olan banka şubeleri ve turizm şirketlerine ait dükkanlar da boşaltıldı.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.