Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Zehra Zümrüt Selçuk, provokatör Berna Laçin’i rezil etti!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni normalleşme takvimini açıklamasının ardından oyuncu Berna Laçin, 1 Haziran sonrası kreşler ve 18 yaş altı için alınan karar hakkında beyin yakan bir paylaşım yaptı. Laçin'e ışık hızındaki cevap ise Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'tan geldi.

Zehra Zümrüt Selçuk, provokatör Berna Laçin’i rezil etti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün normalleşme takvimi dahilinde kreşler ve 18 yaş altı çocuklar için alınan yeni kararları açıkladı. 1 Haziran’dan sonra açılması kararlaştırılan kreşler ve gündüz bakım evleri ve 18 yaş altı kısıtlaması ile ilgili sürecin açıklanmasıyla oyuncu Berna Laçin sosyal medya hesabından absürt bir paylaşımda bulundu.

Laçin’in “Alın size yeni nesil soru örneği: 1 Haziran sonrası kreşler açılacak ama 18 yaş altına 5 gün sokağa çıkma yasağı uygulanacaktır . Bu durumda kreşlere gidenler kaç yaşındadır ?” sorusunu yönelttiği paylaşımına cevap ise gecikmedi.

BAKAN SELÇUK’TAN LAÇİN’E AĞIR YANIT

Laçin’e cevap Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’tan geldi. Selçuk, Laçin’in sorusuna “Bunun düşünülmediğini zannedecek yaşta olmadıkları kesin” yanıtını vererek algı oluşturmaya çalışan oyuncuyu adeta rezil etti. Laçin sosyal medyada alay konusu oldu. 

 

 

Yorumlar (2 Yorum)

  • Avatar

    Zeynel

    Provokatör berna herzaman hüsrana uğrayacaksın, ALLAH sana akıl fikir versin.

  • Avatar

    hursit dilaver

    lozan muktedirlerinin ülkedeki devşirmeleri nerde ne bulsam da çaksam derdinde tabi. alttamn almamak lazım. saglık bakanına çakan bir medyacıyı hemen evinden alip karantinaya sokacağı yerde. aman efendim sepet efendim diye pişpişladı da ne oldu, kadın havalara girdi. anında siz de çakacaksınız ki burunları sürtülsün. artık beyza türk olmanın avantajı kalmamış desinler.

Yorumları Gör (2 Yorum)