• USD 33,11
  • EUR 36,14
  • ALTIN 2.601,25
  • BİST100 11.139
  • BTC 64.098

Batı Şeria Haberleri

Batı Şeria haberleri ve güncel Batı Şeria gelişmeleri, Batı Şeria ile ilgili tüm video, Batı Şeria fotoğrafları ve Batı Şeria haberleri Haber - Son Dakika Haberleri - Haberler - Diriliş Postası sitemizde


Dünya

ABD, işgal altındaki Batı Şeria'da işlediği "ağır insan hakları ihlali" nedeniyle eski İsrail askeri Elor Azaria'ya vize kısıtlaması getirdi.

Dünya

İsrail askerleri, işgal altındaki Batı Şeria'nın çeşitli bölgelerine düzenlediği baskınlarda son 24 saatte en az 20 Filistinliyi daha gözaltına aldı.

Dünya

İsrail güçlerinin, işgal altındaki Batı Şeria'nın Bire kentine düzenlediği baskında açtığı ateş sonucu Filistinli bir genç hayatını kaybetti.

Dünya

İsrail askerlerinin, işgal altındaki Batı Şeria'da İsraillilerin aracına ateş açması sonucu 2 kişi yaralandı.

Dünya

İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria'nın Beytüllahim kenti yakınında Filistinlilere ait 4 evi "ruhsatsız olduğu" gerekçesiyle yıktı.

Dünya

İsrail ordusu, 12 saat süren baskın ve saldırıların ardından işgal altındaki Batı Şeria'nın kuzeyindeki Tulkerim kentinden çekilirken geride büyük bir...

Dünya

Filistin topraklarını gasbeden İsrailliler, işgal altındaki Batı Şeria'nın Nablus kentinde bulunan Yusuf Makamı'na baskın düzenledi.

Dünya

İsrail askerleri, işgal altındaki Batı Şeria'nın çeşitli bölgelerine düzenlediği baskınlarda aralarında çocukların da olduğu en az 30 Filistinliyi daha gözaltına...

Dünya

İsrail askerleri, işgal altındaki Batı Şeria'nın çeşitli bölgelerine düzenlediği baskınlarda en az 15 Filistinliyi daha gözaltına aldı.

Dünya

İsrail askerleri, işgal altındaki Batı Şeria'nın çeşitli bölgelerine düzenlediği baskınlarda en az 15 Filistinliyi daha gözaltına aldı.

Dünya

İsrail askerlerinin işgal altındaki Batı Şeria'nın kuzeyinde yer alan Nablus kentine düzenlediği baskın sırasında gerçek mermi ve zehirli gaz kullandığı,...

Dünya

İsrail hükümeti, işgal altındaki Batı Şeria'da büyük bir toprak gaspını onayladı.