• USD 32,52
  • EUR 34,67
  • ALTIN 2.436,60
  • BİST100 9.645
  • BTC 66.400

Husiler Haberleri

Husiler haberleri ve güncel Husiler gelişmeleri, Husiler ile ilgili tüm video, Husiler fotoğrafları ve Husiler haberleri Haber - Son Dakika Haberleri - Haberler - Diriliş Postası sitemizde


Dünya

ABD, Yemen'deki İran destekli Husilere ait hava savunma sistemi, yer kontrol istasyonu ve Kızıldeniz üzerinden fırlatılan bir insansız hava aracı...

Dünya

Yemen'de İran destekli Husiler, Kızıldeniz, Umman Denizi ve Hint Okyanusu'nda İngiltere ve İsrail'e ait 3 geminin vurulduğunu duyurdu.

Dünya

Husi Ensarullah Hareketi, Kızıldeniz'de iki İsrail gemisini vurdu.

Dünya

Yemen’deki Husiler, kasım ayından bu yana Kızıldeniz ile Umman Denizi’nde İsrail, ABD ve İngiltere’ye ait 86 gemiyi hedef aldıklarını duyurdu.

Dünya

ABD, Yemen'deki İran destekli Husi kontrolündeki bölgelerde dört uzun menzilli insansız hava aracı sisteminin imha edildiğini duyurdu.

Dünya

ABD, Yemen'deki İran destekli Husilere ait 4 insansız hava aracına (İHA) yönelik "savunma saldırısı" düzenlediğini açıkladı.

Dünya

Yemen'deki İran destekli Husilerin fırlattığı füze ilk kez İsrail topraklarına düştü. Saldırı sonucu yaralanan olmadı.

Dünya

Yemen'deki İran destekli Husiler, Kızıldeniz'de ABD gemisi ile İsrail'in güneyindeki Eliat kentini hedef aldıklarını duyurdu.

Dünya

Yemen'de İran destekli Husiler, ABD ve İngiliz güçlerinin ülkenin batısındaki El-Hudeyde kentine 4 saldırı düzenlediğini duyurdu.Konuya ilişkin haber Husilere ait...

Dünya

ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM), Kızıldeniz'de, Yemen'deki İran destekli Husilerin kontrolündeki bölgelere 6 "savunma saldırısı" yaptıklarını duyurdu.

Dünya

Yemen'deki İran destekli Husiler, Kızıldeniz'de ABD'ye ait Pinocchio gemisini deniz füzeleriyle hedef aldıklarını açıkladı. Husiler: Kızıldeniz'de ABD'ye ait gemiyi deniz...

Dünya

Yemen’deki İran destekli Husiler’in askeri Sözcüsü Yahya Saree, Kızıldeniz ve Aden Körfezi’nde ABD destroyerlerini hedef aldıklarını açıkladı.