• USD 32,21
  • EUR 34,98
  • ALTIN 2.506,47
  • BİST100 10.895
  • BTC 70.289

İngiliz Haberleri

İngiliz haberleri ve güncel İngiliz gelişmeleri, İngiliz ile ilgili tüm video, İngiliz fotoğrafları ve İngiliz haberleri Haber - Son Dakika Haberleri - Haberler - Diriliş Postası sitemizde


Dünya

Eski İngiliz futbolcu ve BBC'nin spor programı sunucusu Gary Lineker, İsrail'in saldırıları altındaki Gazze'de yaşananlar konusunda sessiz kalamayacağını ve hayatı...

Ekonomi
Dünya

"Yüzüklerin Efendisi" filminde Kral Theoden, "Titanik" filminde ise Kaptan Edward Smith rolleriyle tanınan İngiliz aktör Bernard Hill, hayatını kaybetti.

Dünya

Britanya Milletler Topluluğu'ndan Sorumlu Dışişleri Bakanı Tarık Ahmad, "Bu çatışmayı derhal durdurmalı ve bu çatışmaya son vermeliyiz” dedi.

Dünya

İngiliz Guardian gazetesinde yayınlanan bir makalede, Gazze'ye yönelik saldırılarını sürdüren İsrail'e destek veren Almanya'nın, hem ülke içinde hem de uluslararası...

Dünya

İngiltere’de 134 milletvekili ve Lord, İsrail’e silah satışının durdurulmasını talep eden mektubu İngiltere Dışişleri Bakanı David Cameron’a gönderdi. Mektupta, “Birleşik...

Dünya

Uluslararası Ceza Mahkemesi'nin (UCM) Filistin topraklarında işlendiği iddia edilen savaş suçlarıyla ilgili soruşturmasını yürütmek üzere İngiliz avukat Andrew Cayley atandı.

Dünya

Yemen'deki Husiler, İngiltere'ye ait Rubymar gemisinin batmasının ardından Aden Körfezi'ndeki İngiliz gemilerini hedef almaya devam edeceklerini açıkladı.

Dünya

İngiliz yönetmen Ken Loach, 2024 İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi (BAFTA) ödül töreninde, İsrail'in Filistin'e saldırılarını durdurması mesajı verdi.

Dünya

Yemen'deki Husiler, ABD ve İngiltere hava kuvvetlerinin sahil şehri Hudeyde'ye saldırı düzenlediğini duyurdu.

Dünya

İngiliz Doktor Ranjeet Brar, İsrail ordusunun Filistinlilerin organlarını ve diğer vücut parçalarını çaldığını doğruladı.

Dünya

Çin'de istihbarattan sorumlu Devlet Güvenliği Bakanlığı'ndan flaş açıklama geldi. İngiliz istihbaratına (MI6) çalışan bir 'üçüncü ülke' vatandaşının tutuklandığı duyuruldu.