Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Haftanın Resimli Cuma mesajları ve sözleri ile bugünü unutma! 2019 Resimli, kısa, uzun, anlamlı en güzel cuma mesajı seçenekleri

Müslümanlar için bayram olarak kabul edilen Cuma günleri özellikle teknolojinin gelişimiyle birlikte telefonlar sevdikleriyle bayramlaşma araçlarına dönüştü. Müslümanlar eşlerine, dostlarına, arkadaşlarına ve tüm sevdiklerine, telefon rehberlerindeki herkese Cuma mesajı göndermek istiyor. Haftanın Resimli Cuma mesajları ve sözleri ile bugünü unutma! 2019 Resimli, kısa, uzun, anlamlı en güzel cuma mesajı seçenekleri... Hayırlı Cumalar

Haftanın Resimli Cuma mesajları ve sözleri ile bugünü unutma! 2019 Resimli, kısa, uzun, anlamlı en güzel cuma mesajı seçenekleri

Aileleri, arkadaşları ve dostlarıyla Cuma günleri baylamlaşmak isteyen Müslümanlar, telefonlarında en anlamlı cuma mesajlarını arıyor. Hem resimli hem metin şeklinde mesaj atmak isteyen vatandaşlar için en anlamlı Cuma mesajlarını derledik. Haftanın Resimli Cuma mesajları ve sözleri ile bugünü unutma! 2019 Resimli, kısa, uzun, anlamlı en güzel cuma mesajı seçenekleri… Hayırlı Cumalar…

Anlamlı ve en güzel Cuma mesajları! 22 Kasım kısa Cuma mesajları

Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.

“Allah’ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim. ”

“Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.”

“Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.”

Dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.

Ey büyük Allah’ım, kalbleri iyiden kötüye, kötüden iyiye çeviren, ancak sensin. Kalbimi, dininde sâbit kıl, dininden döndürme, Müslümanlıktan ayırma! Hayırlı cumalar dilerim.