Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı? 2019 Bekçilik sonuçları ne zaman açıklanacak?

Yeni bir hayaliyle mülakata giren binlerce kişi Bekçilik sonuçları için bekleyişini sürdürmeye devam ediyor. Adaylar, 2019 mülakatlar için Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak açıklamayı bekliyor. Peki 2019 Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Polis Akademisi bekçilik sonuçlarını açıkladı mı?

Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı? 2019 Bekçilik sonuçları ne zaman açıklanacak?

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavının ardından yeterli görünen adaylar fiziki yeterlilik sınavına tabi tutulmuştu. Yazılı sınavın ardından sözlü sınava giren bekçi adayları dört gözle sonuçların açıklanmasını bekliyor. Mülakata giren adaylar, 2019 bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Polis Akademisi 2019 bekçilik sonuçlarını açıkladı mı? sorularına cevap arıyor. İşte konu hakkındaki detaylar…

Polis Akademisi Başkanlığı yürütülen bekçi alımı için mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarih henüz duyurulmadı. Bekçilik sözlü sınavı sonuçlarını bekleyen adaylar, mülakat sonuçları ile ilgili yapılacak açıklamayı bekliyor.

BEKÇİLİK 2019 MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

2019 Bekçilik mülakat sonuçları ile ilgili Polis Akademisi Başkanlığı tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi. Sonuçlar hakkında açıklama yapıldığı zaman detayları haberlerimizden öğrenebilirsiniz…

  • İOS kullanıcıları hemen aşağıda yer alan paylaşım butonuna (), ardından favorilere ekle butonuna tıklayıp,
  • Android kullanıcıları ise mobil chrome üzerinde yer alan sağ üst köşeyedeki 3 noktaya() tıklayıp yıldız butonuna tıklayarak,

bu sayfayı takibe alabilir ve 2019 Bekçilik mülakat sonuçlarına açıklandığı gün kolaylıkla erişebilir.

BEKÇİLİK SINAV PUANI NASIL HESAPLANIR?

Başarı puanı hesaplamasında [Puan = (Doğru Sayısı / Soru Sayısı) x 100] formülü kullanılıyor. Unutmayın yanlış cevaplar doğru cevapları etkilemeyecek.

Çarşı ve mahallelerde bekçilik görevlerini üstlenmek isteyen adaylar sınava girdi. 120 dakika süren sınavda farklı kategorilerden 100 soru soruldu. Bekçi olabilmek için en az 50 puanı yakalamak gerekiyor. Adaylar sadece doğru yaptıkları puanlar üzerinden değerlendiriliyor.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri