Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Kandil mesajı – En yeni kandil mesajları 2019 (Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun)

Mevlid Kandili mübarek Cuma günü ile birlikte olunca Cuma ve kandil mesajları araştırması yoğunlaştı. Vatandaşlar sevdiklerine dualarını ve iyi dileklerini iletmek için en yeni Mevlid Kandili mesajları araması yapıyor. Bizler de 2019 yılı en güncel Mevlit Kandil mesajları ve Cuma mesajları içeriklerini sizin için derledik. İşte 2019 Cuma ve Mevlit Kandil mesajları ve sözleri burada (Kandiliniz Mübarek Olsun)

Kandil mesajı – En yeni kandil mesajları 2019 (Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun)

Bu yıl 8 Kasım Cuma akşamı idrak edilecek olan Mevlid Kandili’nde, Whatsapp, Twitter, Facebook ve diğer iletişim kanallarından yazılı ve görsel olarak sevdiklerinize kandil mesajları gönderebilirsiniz. Dua ve iyi dileklerinizi sevdiklerinize iletebileceğiniz en çok tercih edilen Cuma ve Kandil mesajlarını sizler için bir araya getirdik. 2019 yılı en güncel Mevlid Kandili mesajları ve seçmekte zorlanacağınız en yeni Cuma mesajları burada. İşte 2019 Cuma ve Mevlit Kandil mesajları ve sözleri burada…

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI

Mevlit kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun! Hayırlı Kandiller.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz mübârek olsun…

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, kandiliniz mübârek olsun…

Mübarek Mevlid kandilinizi tebrik eder, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübârek olsun.

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Kandiliniz mübârek olsun.

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle bereketli kandiller.

‘Biz Seni ancak âlemlere Rahmet olarak Gönderdik’ (Sûre-i Enbiya’ 107) – Mevlid Kandiliniz Mübârek Olsun…

Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği, umutlu ve sevgi dolu kandiller olması dileğiyle Hayırlı Kandiller…

Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun, bu kandilde Müslümanların birlik ve beraberliği için dua etmeyi, dünyadaki zulmün bitmesini Allah’tan niyaz etmeyi unutmayalım…

Allâhumme salli alâ seyyidinâ Muhammed in ve alâ âli seyyidinâ Muhammed. Kandiliniz mübârek olsun…

Yagmur yüklü bulutlar gibi gelen, etegindeki hayir cevherlerini basimiza bosaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapilmaniz dilegiyle. Nice kandiller.

Ezan tüm insanlığa okunur üstüne alınan secdeye gider. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Allaha kulsun zülmetler içinde parlayan nursun senin gibi hakikatlı dostun kandilin mübarek olsun.

 

Rabbim bizi özünden iman edip gözünden düşmeyen kullarından eylemesin. Hayırlı kandiller.

Bu güzel Kandil gününün vatanımıza milletimize ve tüm Müslümanlara huzur getirmesini dilerim.

Bugün kalbinize huzur sofranıza bereket üzerinize sıhhat serpilsin. Kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece Mevlit Kandili günahtan kurtuluş gecesi. Haydi dua edelim temizlensin günah defterleri iyi kandiller…

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

Kalpler vardir, sevgiyi yasatmak için, Insanlar vardir, dostlugu paylasmak için, Mubarek günler vardir, Beraberce kutlamak için.

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdigimiz; fakat gelecek adina umutla dolu oldugumuz su dönemlerde yeniden bir uyanisa vesile olur. Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

Rabbimizin en ahlaklı kulu resulü ekremi Peygramber Efendimiz’in Hz. Muhammed’in doğduğu bugünde tüm dualarınız ahirette ona komşu olmayı nasip etsin.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN CUMA MESAJLARI

Sevdiklerinize bu mübarek günde hem Cuma mesajı hem de kandil mesajını birarada gönderebilirsiniz. İşte en yeni Cuma ve kandil mesajı:

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan mübarek Cuma gününüz ve Mevlit kandiliniz mübarek olsun.

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Mevlid Kandiliniz ve Cumanız mübarek olsun.

Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde düşen damlaların sizi ailece sırılsıklam etmesi dileğiyle. Cumanız ve kandiliniz mübarek olsun.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin ve Cuma’n mübarek olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri oksadığı anin bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi ve mübarek Cuma gününüzü kutlarım.

Allah’in rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu, Cumanız mübarek olsun

Size karanfilin sadakatini, sümbülün baglılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Cuma’nız mübarek olsun.

Mevlid Kandili’nde hangi dualar okunur, nasıl ibadet edilir? Mevlit Kandili’nde okunacak dualar ve yapılacak ibadetler

Mevlid Kandili’ne özel Kandil simidi tarifi; en güzel kandil simidi nasıl yapılır?

Mevlid Kandilimiz mübarek olsun

Mevlid Kandili’nde oruç tutulur mu? Hangi günler oruç tutulur?

Mevlid Kandili ile ilgili hadisler var mı?