Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Mühendis Oktay Akdemir kimdir? Beşiktaşlı Mühendis Oktay nasıl öldü?

Makine Mühendisi Oktay Akdemir’in bugün ölüm yıl dönümü. Sosyal medya hesaplarından Mühendis Oktay birçok Beşiktaşlı tarafından unutulmadı. Peki, Mühendis Oktay nasıl öldü? Olayı bilmeyenler için haberimizi derledik. Mühendis Oktay Akdemir kimdir? İşte, Mühendis Oktay olayı…

Mühendis Oktay Akdemir kimdir? Beşiktaşlı Mühendis Oktay nasıl öldü?

14 Aralık Mühendi Oktay Akdemir’in ölüm yıl dönümü. Beşiktaşlılar tarafından bu yıl da unutulmayan Mühendis Oktay için sosyal medyada birçok anma mesajları yayınladı. Sporun ruhuna hiç yakışmayan olaylar sonucu vefat eden Mühendis Oktay Akdemir vefatının 28. Yılında anıldı. Olayı yeni duyan genç Beşiktaşlı taraftarlar, Mühendis Oktay nasıl öldü merak ediyor. Konuyla ilgili detaylar haberimizde…

Mühendis Oktay Nasıl öldü

MÜHENDİS OKTAY NASIL ÖLDÜ?

14 Aralık 1991 yılında Ali Sami Yen Stadı’nda oynanan Galatasaray – Beşiktaş maçının ardından Şişli’de otobüs beklediği durakta boynunda siyah beyaz atkı olduğu için Sarı-Kırmızılı taraftarlar tarafından dövülerek katledilen Makine Mühendisi Oktay Akdemir ölümünün bugün 28. yıl dönümü. Mühendis Oktay bu yıl da Beşiktaşlılarca unutulmadı, başta Çarşı ve ona bağlı sosyal medya hesapları olmak üzere çok sayıda hesaptan anma mesajı paylaşıldı.

mühendis oktay olayı

BEŞİKTAŞLILAR MÜHENDİS OKTAY’I UNUTMADI

beşiktaşlılar mühendis oktay mezarının başında

Oktay Akdemir’in 28. ölüm yıl dönümünde Beşiktaş tarafı unutmadı ve binlerce paylaşım yapıladı. İşte Beşiktaşlılar paylaşımlarından bazıları:

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri