Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Müslüm Gürses’in babası Mehmet Akbaş, gerçekte eşini ve kızını öldürdü mü?

Merhum sanatçı Müslüm Gürses'in babası Mehmet Akbaş, gerçekte eşini ve kızını öldürdü mü? Bu akşam Tv8'de ekranlara gelen Müslüm filmiyle, sanatçının hayatındaki detaylar yeniden gündeme geldi. İzleyiciler sanatçının babası Mehmet Akbaş'ın gerçek hayatta kızını ve eşini öldürüp öldürmediği konusunu araştırıyor. Peki merhum sanatçı Müslüm Gürses'in babası Mehmet Akbaş, gerçekte eşini ve kızını öldürdü mü? İşte cevabı...

Müslüm Gürses’in babası Mehmet Akbaş, gerçekte eşini ve kızını öldürdü mü?

Sanatçı Müslüm Gürses’in hayatındaki acıların, trajedilerin konu edildiği Müslüm filmi bu akşam saat 20.00’da Tv8 ekranlarında izleyicisyle buluştu. Filmin ekrana gelmesiyle merhum sanatçının yaşantsında aynı olayların birebir gerçekleşip gerçekleşmediği de yeniden merak konusu oldu. İzleyiciler baba Mehmet Akbaş’ın filmde anlatıldığı gibi gerçek hayatta da eşini ve kızını öldürüp öldürmediği konusunu merak ediyor. Peki Müslüm Gürses’in babası Mehmet Akbaş, gerçekte eşini ve kızını öldürdü mü? Filmde anlatılan olaylar gerçekten yaşandı mı?..

Müslüm Gürses’in babası Mehmet Akbaş, gerçekte eşini ve kızını öldürdü mü?

Şanlıurfa’nın Fıstıközü köyünde dünyaya gelen ve çocukluk yılları Adana’da geçen Müslüm Gürses’in, babası Mehmet Akbaş hakkında; eşini öldürdüğüne dair bir takım bilgiler mevcut. Kız kardeşi olan Zeyno Akbaş’ın ise henüz 2 yaşındayken babası tarafından öldürüldüğü aktarılsa da konuya dair net bir bilgi bulunmuyor.