Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Rize, Ordu, Sivas… Mayıs’ta kar sürprizi!

Mayıs ayının son günlerine geldiğimiz şu zamanlarda, Ordu, Sivas ve Rize gibi Doğu Karadeniz'in bazı yüksek kesimlerinde yer alan yaylalara kar yağdı...

Rize, Ordu, Sivas… Mayıs’ta kar sürprizi!

Rize, Ordu ve Sivas gibi yüksek kesimlerdeki yaylalara kar yağdı. Hava sıcaklığının mevsim normallerinin altına düştüğü Doğu Karadeniz’de yüksek kesimlere kar yağdı.

Rize yaylalarında kar!

Kaçkar Dağları Milli Parkı içinde bulunan 2 bin 400 rakımlı Avusor Yaylası’nda mayıs ayında kar yağan kar, beyazlar arasındaki çiçekler güzel görüntüler oluşturdu.

Bölgede kar yağışı hafif şekilde devam ediyor.

Sivas Eğriçimen Yaylası’nda kar!

Sivas’ta hava sıcaklığındaki ani düşüşün ardından yüksek kesimlerde kar yağışı etkili oldu. Koyulhisar ilçesine 20 kilometre mesafede, çam ormanları arasındaki Eğriçimen Yaylası’na kar yağdı.

Ordu’da kar!

Ordu’da kentin yüksek kesimlerinde kar yağışının etkili olduğu bildirildi.

Ordu’nun Kabadüz ilçesinin 2 bin metre rakımlı Çambaşı Yaylası, dün gece saatlerinde başlayan kar yağışı ile beyaz örtüyle kaplandı.

Güneşli havanın tadını çıkarmak için yaylalara çıkan vatandaşlar da kar yağışıyla birlikte sürpriz yaşadı.

Mayıs ayı sonuna gelinirken yağan karla eğlenceli vakit geçiren vatandaşlar, çektikleri video ve fotoğrafları da sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Rize yaylalarına Mayıs'ta kar yağdı!