Her yıl acenteleriyle Geleneksel Acenteler Toplantısı, sektör buluşmaları, yurt içi ve yurt dışı seyahatleri olmak üzere birçok organizasyonda bir araya gelen HDI Sigorta, acenteleriyle buluşmalarına şubat ve mart ayında 15 ilde gerçekleştirdiği etkinliklerle devam etti. İş ortaklarına özel hizmet ve ayrıcalıklarıyla sektörde fark yaratan firma, 2024’ün ilk ziyaretlerine; 6 Şubat merkezli depremlerden en çok etkilenen illerden Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya ile başlarken, serinin son toplantısını 14 Mart’ta Erzurum’da gerçekleştirdi.

Firuzan Iscan

"Dün, Bugün, Yarın Birlikte Varız” mottosu ile 15 ilde gerçekleştirdiği buluşmalar kapsamında 40 günde 3200’ü aşkın acentesiyle bir araya gelen şirket, HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan’ın öncülüğünde HDI Sigorta üst yönetim ekibinin katılım gösterdiği toplantılarda ‘birlikte varız’ mesajı verdi. 15 ilde gerçekleştirilen 16 toplantıda İşcan’ın yaptığı sunumlarla sektör ve HDI Sigorta özelinde 2023 değerlendirmeleri yapılırken, şirketin yeni dönem stratejisi ve 2024 yılı yol haritası paylaşıldı. Toplantı serisi boyunca yol arkadaşlarının ihtiyaç ve beklentilerini yerinde gözlemleme fırsatı yakalayan HDI Sigorta ekibi; ürün ve hizmet geliştirmeleri, kampanyalar ve teşvik sistemlerine ilişkin detayları da duyurdu.

“Birlikte varız, birlikte güçlüyüz”

Vakıf Katılım kar-zarar ortaklık modeliyle 3 milyar lira finansman sağladı Vakıf Katılım kar-zarar ortaklık modeliyle 3 milyar lira finansman sağladı

Firuzan Iscan 1

HDI Sigorta, şubat ve mart aylarında HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan ve HDI Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Halil Bay başta olmak üzere, HDI Sigorta Hasar ve Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Necmettin Gündoğdu, HDI Sigorta Oto Dışı Teknik ve Reasüranstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cihan Çiçek ve Oto Teknik ve HDI Sigorta Aktüeryal Fiyatlandırmadan Sorumlu Ayşe Can Okyay’ın da katılımlarıyla; Bursa, İzmir, Denizli, İstanbul (Avrupa ve Anadolu yakaları), Samsun, Trabzon, Ankara, Konya, Antalya, Adana, Kayseri, Diyarbakır, Kocaeli, Tekirdağ ve Erzurum olmak üzere 15 ilde acenteleriyle buluştu. Toplantıların yüksek verimlilikle geçtiğine değinen İşcan, “Yılın henüz başında, bir önceki yılın muhasebesini acentelerimizle yapmak, kısa, orta ve uzun vadeli stratejilerimizi paylaşmak hedefiyle bir yolculuğa çıktık. 40 gün gibi kısa bir sürede 3.200’ü aşkın acentemize ulaşarak şirketimizin sektördeki gücünü bir kez daha göstermiş olduk. Biz acentelerimizle birlikte varız, birlikte güçlüyüz. Bu doğrultuda gelenekselleştirmeyi hedeflediğimiz toplantılarda bir yandan acentelerimizin ihtiyaç ve beklentilerini gözeterek talep, istek ve geri bildirimlerini dinledik; diğer yandan ise 2023 değerlendirmesini yaparak gelecek stratejimizi paylaştık, başarılarını kutladık. Yine bu süreçte Güney Anadolu ve Doğu Bölge Müdürlüğü binamızda hizmet vermeye başlayan Hızlı Destek İstasyonu’nun da açılışını gerçekleştirdik. Bizler için oldukça verimli geçen toplantı serimize ilgi ve katılımları için tüm iş ortaklarımıza bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyorum. HDI Sigorta olarak sektördeki yerimizi sağlamlaştırma gayemiz doğrultusunda var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz. Bu yolculuğumuzda acentelerimizin desteğini her daim hissediyoruz. Birlikte varız söylemi tam da bu noktada anlam kazanıyor” dedi.

Editör: Pınar Karahan