Her perşembe FOX TV'de yayınlanan Hudutsuz Sevda dizisi bu hafta 14. bölümüyle izleyiciyi ağırladı. Hudutsuz Sevda'nın son bölümünde Yılmaz’ın Halil İbrahim’e yaptıkları herkesin kendi eceliyle yüzleşmesine sebep olur. Tüm detaylar için Hudutsuz Sevda 14. bölüm izle full HD kesintisiz! FOX TV Hudutsuz Sevda son bölüm izle tek parça!..

HUDUTSUZ SEVDA DİZİSİNİN KONUSU

Samsun'da tedbil-i kıyafet operasyon! Samsun'da tedbil-i kıyafet operasyon!

Küçük bir çocukken kan davası nedeniyle babasını kaybedip İstanbul’a sürülen Halil İbrahim, (Deniz Can Aktaş), 20 yıl sonra memleketi Karadeniz’e yakışıklı, güçlü bir delikanlı olarak geri döner. Burada sevdiği kız Yasemin (Biran Damla Yılmaz) ile evlenecek ve yeni hayatını kuracaktır. Fakat yaşananlar buna izin vermez. Bir intikam yolculuğuna çıkan Halil İbrahim’in hayatı Leto’lardan Zeynep’in (Miray Daner) çıkması ile tamamen değişecektir.

Hudutsuz Sevda 14. bölüm izle full HD kesintisiz! FOX TV Hudutsuz Sevda son bölüm izle tek parça!

HUDUTSUZ SEVDA SON BÖLÜM KONUSU

Yılmaz’ın Halil İbrahim’e yaptıkları herkesin kendi eceliyle yüzleşmesine sebep olur. Halil İbrahim’in kurtulmasına en çok sevinen Zeynep ile de mutlu eden bir kavuşma olur. 

Fakat yaşananlar Yılmaz’ın babasının kulağına gidince Halil İbrahim’le birlikte Oğuz, Fikret ve Rızvan’ın da fişlerinin çekilmesi için ekiplerini işe koyar.

Tüm aileler hayırlı bir iş için bir araya geldiğinde kimler sağ çıkacaktır? 

Editör: Vildan A.