Çankırı’nın Eldivan ilçesinde havaların ısınmasıyla birlikte ’Osmanlı engereği’ yılanı ortaya çıktı. Yılanı gören vatandaşlar cep telefonu ile görüntüledi. Zehirli olduğu bilinen ve ‘viperidae’ familyasından olan yılan, bir süre sonra uzaklaşarak gözden kayboldu.

Diyarbakır'da babasıyla pikniğe giden genç boğuldu Diyarbakır'da babasıyla pikniğe giden genç boğuldu


PATNOS'TA 2 METRELİK YILAN PANİĞİ

Ağrı'nın Patnos ilçesine bağlı Değirmendüzü köyü mesire alanında bugün sabah saatlerinde hayvanlarını otlatan Orhan Çiçek, boyu yaklaşık 2 metre olan bir yılanla karşılaştı.

Çiçek'in fark etmesi üzerine yılan aniden saldırıya geçti. Kendi güvenliğini sağlamak amacıyla hareket eden Çiçek, yılanı etkisiz hale getirdi. Olayın ardından bölge sakinleri büyük bir korku yaşadı.

İki kent diken üstünde Metrelerce uzunlukta zehirli yılan paniği
Bölge halkı, bu tür olayların tekrar yaşanmaması için daha dikkatli olunması ve yetkililerin gerekli önlemleri alması çağrısında bulundu.

YILANLARIN ÇİFTLEŞME DANSI KAMERAYA YANSIDI

Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde yol ortasında 2 yılanın çiftleşme dansı vatandaş tarafından cep telefonu kamerayla kaydedildi.

Akman112


Yaz aylarının gelmesiyle yuvalarından çıkan yılanlar, kentte sıklıkla görülmeye başlandı. Bahçe ilçesi Arıklıkaş köyünde yol ortasında görülen 2 yılan, çiftleşme ritüellerini gerçekleştirirken görüldü. Yılanların çiftleşme dansı, vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Editör: Nusret Odabaş