Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

16 Ocak 2020 Perşembe altın fiyatları: En güncel Cumhuriyet, tam, 22 ayar ve çeyrek altın fiyatları ne kadar?

16 Ocak 2020 Perşembe altın fiyatları, hem yatırımcılar hem de ekonomi gündemini takip edenler tarafından merak ediliyor. Uluslararası petrol fiyatlarındaki değişimler ve dolar TL kurunda yaşanan değer artışıyla birlikte altın fiyatları da yukarı yönlü seyre dönmüştü. Ancak bu yükseliş dün itibariyle yerini aşağı yönlü seyre bırakmıştı. Peki, 16 Ocak 2020 Perşembe altın fiyatları ne kadar? Cumhuriyet, tam, 22 ayar ve çeyrek altın fiyatları ne kadar? İşte, güncel altın fiyatları:

16 Ocak 2020 Perşembe altın fiyatları: En güncel Cumhuriyet, tam, 22 ayar ve çeyrek altın fiyatları ne kadar?

16 Ocak 2020 altın fiyatları altın fiyatları düne göre ne durumda? Parasını altına yatırım yaparak değerlendirmek isteyen vatandaşların yanı sıra güncel ekonomik gelişmelerle yakından ilgilenenler bu sorunun yanıtını arıyor.

Doların Türk Lirası karşısında değer kazanması altına da doğru orantılı bir etki yapmıştı. Kapalıçarşı altın piyasasında altın fiyatları yukarı yönlü bir seyre dönmüştü. Ancak İran-ABD geriliminin dozunun düşmesi, Libya ve Doğu Akdeniz’deki gelişmeler altın fiyatlarındaki çıkışı durdurdu ve aşağı yönlü bir seyir başladı.

Peki, 16 Ocak 2020 Perşembe altın fiyatları ne kadar? Cumhuriyet, tam, 22 ayar ve çeyrek altın fiyatları ne kadar? ? İşte, güncel altın fiyatları ve merak edilen diğer detaylar

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Çeyrek altın: 479,81 Lira

YARIM ALTIN NE KADAR?

Yarım altın: 959,61 Lira

GRAM ALTIN NE KADAR?

Gram altın: 294,11 Lira

CUMHURİYET ALTINI FİYATI

Cumhuriyet altını: 1.961,00 Lira

16 OCAK PERŞEMBE ALTIN FİYATLARI