Son Dakika

Bakan Albayrak: Sanayicimizi desteklemeyi sürdüreceğiz

Ekonomi politikaları çerçevesinde iş dünyasının görüşlerini almaya, önem verdiklerinin altını çizen Bakan Albayrak, "Üretim ve ihracat odaklı ekonomi politikalarımız çerçevesinde tüm süreçlerde sanayicimizi öncelemeyi ve desteklemeyi sürdüreceğiz." vurgusu yaptı.
Bakan Albayrak: Sanayicimizi desteklemeyi sürdüreceğiz

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabından Ankara Sanayi Odası (ASO) ve Ankara Ticaret Odası (ATO) ziyaretlerine ilişkin paylaşımda bulundu.

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak paylaşımında, "Ekonomi politikalarımız çerçevesinde iş dünyamızın görüşlerini almaya, karar alma süreçlerinde onların da payının olmasına önem veriyoruz." ifadesini kullandı.

"Sanayicimizi öncelemeyi ve desteklemeyi sürdüreceğiz"

Söz konusu paylaşımında, ekonomi politikaları çerçevesinde iş dünyasının görüşlerini almaya, karar alma süreçlerinde onların da payının olmasına önem verdiklerinin altını çizen Albayrak, "Üretim ve ihracat odaklı ekonomi politikalarımız çerçevesinde tüm süreçlerde sanayicimizi öncelemeyi ve desteklemeyi sürdüreceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar

Eleştiren Adam Damat hakkında tek diyeceğim şu; halk nezdinde bitti veyahut bitirildi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.