Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fatih sondaj gemisinde | Gözler gelecek ikinci müjdede!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Karadeniz'de Tuna-1 lokasyonunda çalışmasını tamamlayan Fatih sondaj gemisinin yeni rezerv keşfettiğini açıklamıştı. Erdoğan yeni müjdeyi vermek üzere Zonguldak'taki Fatih sondaj gemisine geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fatih sondaj gemisinde | Gözler gelecek ikinci müjdede!

Türkiye’nin merakla beklediği enerji müjdesini ağustos ayında açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün yeni bir müjde daha verecek.

Fatih, sondaj faaliyetini tamamladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatih sondaj gemisini ziyaret ediyor. Ziyareti sırasında Erdoğan, Sakarya gaz sahasındaki sondaj faaliyetinin tamamlanma talimatını verdi. Talimatı sırasında yaptığı açıklamada çalışanlara teşekkür ederek “Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.

Öte yanda Karadeniz’de Tuna-1 lokasyonundaki çalışmalarını tamamlayan Fatih sondaj gemisi, yeni doğalgaz rezervi keşfederken, Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün helikopterle gemiye çıkarak müjdeyi buradan bizzat kamuoyuna duyuracak.

Dün cuma namazının ardından yakın ekibi ile birlikte İstanbul’a geçen Erdoğan’ı Fatih gemisinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez karşıladı.

Dönmez, Fatih gemisinde incelemelerde bulunacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hem Karadeniz hem de Doğu Akdeniz’de süren çalışmalara ilişkin brifing verecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sakarya gaz sahasındaki sondaj faaliyetinin tamamlanma talimatını verdi.

Cumhurbaşkanımızın açıklamasının, Fatih gemisinde incelemelerde bulunmasının ardından, 16.00’da gerçekleşmesi öngörülüyor.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri