Son Dakika

Konutta seferberlik gibi kampanya Şimdi al 2019’da öde!

İnşaat sektörü eylül ayına hızlı bir başlangıç yaptı. Yaz aylarında durgun geçen sektörü hareketlendirmek, konut almayı bekleyen alıcılara avantajlı ödeme seçenekleri sunmak için adeta seferberlik gibi yeni bir konut satış kampanyası başladı.

Konutta seferberlik gibi kampanya Şimdi al 2019’da öde!

EMLAK Konut GYO müteahhitlerinin başlattığı kampanya 14 Eylül-31 Ekim tarihleri arasında devam ediyor olacak. Şimdi al 2019’da öde kampanyasına 22 gayrimenkul projesi dahil oldu.
Kampanya dahilinde ev sahibi olmak isteyenler daire fiyatının yüzde 5’ini peşin veriyor. Peşinattan kalan yüzde 15 bir yıl sonra, kalan yüzde 80 ise banka kredisi olarak ödenecek. Taksitler ise 2019 ‘da başlayacak.
Ayrıca peşin alımlarda kampanya dahilinde alıcılara yüzde 15 indirim yapılacak.
Yüzde 5 peşinat ile ev alımına olanak sağlanan, taksitlerin 2019 yılında başlayacağı konut kampanyasında, bankalarla yapılan anlaşma gereği oluşan maliyet farkını müteahhit firmalar üstlenecek.
Emlak Konut GYO güvencesiyle kampanyaya katılan Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir ve Nidapark Küçükyalı projelerinden ev almak isteyenler yüzde 5 peşinat ile 2019 yılında taksitlerini ödemeye başlayacak. Emlak Konut GYO projelerinden Kazlıçeşme sahilinde hayata geçirilen Büyükyalı projesi, Teknik Yapı Evora Denizli projesi,Tual Bahçekent ve Tual Adalar, Basın ekspres yolunda Karat 34 projesi, Dap Yapı’nın Koşuyolunda hayata geçirdiği Validebağ ve İstmarine projesi, Park Mavera projeleri dahil olmak üzere toplam 22 gayrimenkul projesi kampaya kapsamında satışlarına başladı.

Yorumlar