Son Dakika

Sunar Özlem’e istihdam ödülü

Türkiye’nin önde gelen ekonomi yayınlarından Ekonomist Dergisi tarafından organize edilen “Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi Araştırması Ödül Töreni”ndeistihdamını %166 oranında artıran Sunar Özlem A.Ş., bu alanda en başarılı ikinci şirket olarak ödül aldı.

Sunar Özlem’e istihdam ödülü

Ekonomi dünyasının saygın yayın organlarından Ekonomist Dergisi’nin gerçekleştirdiği 15’inci “Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi Araştırması Ödül Töreni”nde Sunar Şirketler Grubunun en kıdemli kuruluşu, un ve yem üretim tesisi Sunar Özlem A.Ş. istihdamını en çok artıran ikincişirket olarak ödül aldı.  İstanbul Shangri La Otel’de düzenlenen törene, Tarım ve Orman Bakanı Bekir PAKDEMİRLİ’nin yanı sıra Türkiye’nin ekonomisine ve istihdamına yön veren şirketlerinin üst düzey yöneticileri katıldı.

İstihdam seferberliği çağrısını da görev bilerek istihdamda hız kesmeyen Sunar Özlem,Osmaniye’deki ilk sanayi tesislerinden biri. Kapanma aşamasındayken istihdam kapısı olmaya ve bölge çiftçisinin ürününü değerlendirmeye devam etmesi için Sunar Şirketler Grubu kurucusu Nuri Çomu tarafından yatırım yapılıp,üretime devam edilmesi sağlanan Sunar Özlem’in ödülünü Sunar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Nuri ÇOMU aldı.Sunar Özlem A.Ş, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının sıralandığı İSO ikinci 500 listesinde de yer alıyor.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.