Son Dakika

Tarnet Toprak filizlenmek üzere genç mühendisleri bekliyor!

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ve iştiraklerine teknoloji desteği sağlayan Tarnet, sektörde yetiştirilmek üzere, yeni mezun mühendisler alacağını duyurdu.
Tarnet Toprak filizlenmek üzere genç mühendisleri bekliyor!

Tarım Kredi Kooperatifleri'nin Teknoloji İştiraki Olarak Kurulan Tarnet Toprak, büyük bir istdihdam hamlesi başlatıyor. Yazılım, donanım tedariki, bilgisayar malzemeleri alım-satımı, güvenlik sistemleri kurulumu, donanım ve teknik servis hizmetleri ile Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ve iştiraklerine teknoloji desteği veren şirket, yeni mezun mühendilere iş imkânı tanıyacağını duyurdu..

Tecrübe şartı yok

Şirketin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Tarım Kredi şirketi Tarnet Toprak, yeni mezun tohumların Tarnet’in verimli topraklarında filizlenip fidan olma yolunda tecrübe ve deneyim kazandıkları yetiştirme programıdır. Tarnet’te çalışmak, kadim tecrübelerin yeni nesil girişimci motivasyonuyla uygulanmasına şahitlik etmektir.

“Tecrübem az ama heyecanım çok diyorsan, aradığımız kişi sensin! Türkiye’nin genç yeteneklerine, bilişim, dijital ve tarım teknolojileri alanında yeteneklerini keşfetme fırsatı sunuyoruz” sloganıyla şirket, yeni mezun mühendisleri bünyesine katmayı ve öğrencilerin katılımlarını bekliyor.

Öte yandan şirket işe alım kriterlerini de şöyle açıkladı: 

Tarnet Toprak'ın istediği kriterler:

-Tercihen mühendislik fakültelerinden mezun olmak.

-Geleceğin mesleklerinde kariyer hedeflemek.

-Net, Java, HTML5, JQuery, Angular, React, mobil teknoloji, Ar-Ge, IoT, akıllı sensörler, drone ve 'endüstri 4.0' gibi konulara ilgi duymak.

Tarnet Toprak'ın iş ilanıyla ilgilenen adaylar, 'kariyer.net' üzerinden başvurularını iletebilecek.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.