Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

TOKİ 100 bin sosyal konut projesine kaç kişi başvurdu? Erdoğan açıkladı

TOKİ'nin 100 Bin Sosyal Konut Projesine başvurular bugün sona erecek. Başvuru süresi dolarken vatandaşlar da projeye yapılan başvuru sayısını araştırıyor. Konuya ilişkin açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOKİ Sosyal Konut Projesine yapılan başvuru sayısını açıkladı. Peki, TOKİ 100 bin sosyal konut projesine kaç kişi başvurdu? İşte Erdoğan'ın açıklaması...

TOKİ 100 bin sosyal konut projesine kaç kişi başvurdu? Erdoğan açıkladı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ) vatandaşların uygun fiyata ev sahibi olmalarını kolaylaştıracak 100 bin sosyal konut projesi için başvuruların sona ereceği şu saatlerde Cumhurbaşkanı erdoğan projeye yapılan başvuru sayısını açıkladı. Peki, TOKİ 100 bin sosyal konut projesine kaç kişi başvurdu? Erdoğan açıkladı!…

TOKİ 100 bin sosyal konut projesine kaç kişi başvurdu? 

Türkiye‘nin 81 ilinde vatandaşların kolay konut sahibi olmalarına olanak sağlamak amacıyla planlanan 100 Bin Sosyal Konut Projesi için başvurular bugün sona eriyor. Vatandaşlar başvurularının ardından kura çekimlerini ve sonuçlarını beklemekte.

Cumhurbaşkanı Erdoğan TOKİ 100 Bin Sosyal Konut başvuru sayısını açıkladı

Bugün katıldığı ATO Congresium’daki “Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi”nde konuya değinen Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, projeye yapılan başvuru sayısını açıkladı.

Erdoğan açıklamasında 100 Bin Sosyal Konut Projesi için 1 milyon 92 bin 741 kişinin başvuruda bulunduğunu bildirdi.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri