Son Dakika

Hasan Sağlam erkek öğrenci yurdu TANAP’ın desteğiyle faaliyete geçti

Türk-Azerbaycan dostluğunun en önemli yatırımlarından olan TANAP bölge halkının hayatını etkiledi. Olumlu gelişmelerden Hasan Sağlam erkek öğrenci yurdu da nasibine düşeni aldı.
Hasan Sağlam erkek öğrenci yurdu TANAP’ın desteğiyle faaliyete geçti

Türkiye ve Azerbaycan dostluğunun en büyük yatırımlarından olan Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi (TANAP), güzergâhı üzerindeki illerde yaşayan yüzlerce vatandaşın hayatına dokundu.

TANAP’ın desteklediği projelerden biri olan Kırıkkale İlim Yayma Cemiyeti  Şubesinin bünyesindeki Hasan Sağlam erkek öğrenci yurdunda önemli bir projeye imza atıldı.

Bu bağlamda fiziki şartları iyileştirilen Hasan Sağlam erkek öğrenci yurdunda “Yerim Yurdum Huzurum Böyle Çok Mutluyum” projesi faaliyete geçirildi.

TANAP’ın desteğiyle öğrenci yurdunun ısı yalıtım dış cephe montalaması yenilenerek yurdun sıcak bir yuvaya dönüştürülmesi sağlandı.

Yangın sistemi A’dan Z’ye yenilenen yurtta eksikler giderilerek daha sağlıklı bir hale getirildi. Yurtta ikamet eden öğrencilere daha verimli hizmet verilmesi kapsamında projenin katkısı büyük oldu.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.