Son Dakika

İpekyolu’na hizmetler Cemil Öztürk’le geliyor

Van İpekyolu Belediye Başkan Vekilliği’ne kayyım olarak atandıktan sonra birbirinden güzel hizmetleri İpekyoluna kavuşturan Kaymakam Cemil Öztürk yaptığı hizmetleriyle göz dolduruyor.

İpekyolu’na hizmetler Cemil Öztürk’le geliyor

ERHAN UĞURLU / VAN

İpekyolu ilçesine hizmet etmek için yoğun bir şekilde çalışan Başkan vekili Öztürk İlçede köstebek yuvası haline gelen yolları genişleterek kalıcı asfalt çalışmalarıyla ulaşımı ferahlatarak “Engelsiz Yaşam Projeleriyle” Engellilerin yüzünü güldürdü.

Göreve geldikten bu yana yenilikçi ve güzel projelere imza atarak ,Ramazan ayında Van tarihinde ilk defa 13.000kişiye “Kardeşlik Sofrası” adıyla verdiği iftar yemeğinde İlçede birlik, beraberliğin ve kardeşliğin pekişmesine çok önemli katkı sağlayarak güven ortamına zemin hazırladı. İpekyolu ilçesinin yaşam kalitesini artırmak için modern daimi hizmetlerle halk tarafından hizmet Belediyesi olarak da nam saldı.

Öztürk kurduğu İpek Masa hizmetiyle şeffaf belediye anlayışı içerisinde vatandaşların sorun ve sıkıntılarını yerinde tespit ediyor.

ÖZTÜRK’LE GELEN HİZMET ZİNCİRİ

İpekyolu Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk birçok yenilikçi hizmetleriyle İlçeye yeni bir imaj kazandırarak bu hizmetlerden biride park ve bahçe sayılarını artırarak ailelerin çocuklarıyla beraber güzel vakit geçirme imkanı sağladı. Öztürk yapım aşamasındaki hizmet alanlarını sık,sık denetleyerek çalışmaları yakında takip ediyor.

Yorumlar